„Visa RB“ patenkinti savo pilotais

„Visa RB“ patenkinti savo pilotais
logo Gegužės 25 d. 16:05, F1

Sklando gandai, kad šio sezono pabaigoje „Visa RB“ komanda pakeis savo pilotų sudėtį, tačiau Monake komandos vadovas Peteris Bayeris papasakojo, kad „Visa RB“ vadovybė yra viskuo patenkinta.

Peteris Bayeris: „Mes esame labai patenkinti mūsų lenktynininkais. Ir, jei atvirai, mes nešvaistome laiko užduodant klausimus „jeigu“ ir „kada“. Mūsų pilotų sudėtis labai stipri ir šaunus atsarginis pilotas. Mūsų puikūs jaunieji talentai važiuoja F-2 ir F-3. Dabar visą dėmesį esame nukreipę greičio didinimui. Mes kur kas daugiau dėmesio skiriame tam, kaip pasivyti „Aston Martin“, o ne tuštiems svarstymams apie lenktynininkus.

Yuki Tsunoda žengė didelį žingsnį į priekį. Tai ne tik fizinis, bet ir psichologinis pasirengimas. Japonas suprato, kad kiekvieną kartą, kai jis keiksis per radiją, tai jam kainuos dešimtąją sekundės dalį ir pradėjo save kontroliuoti. Yuki yra labai profesionalus, užtikrina puikų atgalinį ryšį su inžinieriais.

Atsarginis Liamas Lawsonas yra labai vertingas komandos darbuotojas. Jis su mumis būna kiekvieną lenktynių savaitgalį, daug dirba su simuliatoriumi. Bet, kaip jau sakiau, pas mus yra du labai stiprūs pagrindiniai lenktynininkai. Mes tikrai neaptarinėjame 2025 metų, gal dėl to, kad turėsime pakankamai didelį pasirinkimą. Pagrindinį dėmesį skiriame bolido modernizacijai ir kitoms lenktynėms – iki pat vasaros pertraukos“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621