Vokiečiai aptaria S. Vettelio kontraktą su „Aston Martin“ (3)

Vokiečiai aptaria S. Vettelio kontraktą su „Aston Martin“
logo Rugsėjo 11 d. 14:47, Vettel

Vakar patvirtinus Sebastiano Vettelio kontraktą su „Racing Point“, kuri nuo kitų metų vadinsis „Aston Martin“, tai niekam netapo siurprizu, kadangi gandai apie šį susitarimą sklandė jau seniai.

Tačiau abi pusės iki šiol nutyli beveik visas sutarties detales tarp keturiskart pasaulio čempiono ir Lawrence Strollo ekipa: nėra net oficialios informacijos apie kontrakto trukmę. Bet kai kurios naujienos jau pradėjo skverbtis į spaudos puslapius, pavyzdžiui, Vokietijos bulvarinis laikraštis „Bild“ šiandien rašo, kad konkretus kontrakto laikas nėra numatytas, tačiau jis turės galimybę būti pratęstas pagal kiekvieno sezono rezultatus.

Tokiu būdu, yra spėjama, kad bendradarbiavimas tarp vokiečių piloto ir britų komandos bus ilgalaikio pobūdžio ir tai iš esmės patvirtino ir pats Sebastianas prieš lenktynių savaitgalį Mugelle.

„Tikslas yra toks, kad bendradarbiavimas nebūtų trumpalaikiu, o būtų ilgalaikio pobūdžio, - sakė S. Vettelis kanalui RTL.

Pagal „Bild“ informaciją, jei „Ferrari“ komandoje S. Vettelis uždirba po 45 mln. eurų per sezoną, tai bazinė jo alga „Aston Martin“ bus tris kartus mažesnė, tačiau sportininko prioritetas yra karjeros „Formulėje-1“ tąsa, o ne pinigai, kurių jis jau yra uždirbęs pakankamai.

Buvusio „Formulės-1“ lenktynininko, dabar vokiečių TV kanalo „Sky Deutschland“ eksperto Ralfo Schumacherio nuomone, partnerystę tarp Sebastiano ir „Aston Martin“ galima laikyti vos ne idealia, kuri naudinga abiem pusėms.

„Jei turėsime galvoje, kad nuo kitų metų „Aston Martin“ bus laikoma gamykline komanda, tai reikia pasakyti, kad jų sutartis su S. Vetteliu yra geras marketingo žingsnis, - sakė Ralfas.- Šiai komandai - tai labai svarbus žingsnis, nes Sebastianas turi ir didelę patirtį, ir gerą greitį. Be to, ši komanda jau pretenduoja į vietą lyderių grupėje, nuo kitų metų - bent jau pagal aprūpinimo lygį“.


Komentarai (3)
Pergalingas
IP: deb749b | 09/11 16:48 Atsakyti
15lemu ne pinigai :))) tai alfonsas uz dyka renushkes baranka tada sukios. Kaip ir rikis mcliuose ir tt.
A85 logo rėmėjas
IP: dfde2d8 | 09/11 16:43 Atsakyti
„Gamykline komanda“ :D Tai ir šiemet galima laikyt 2019 metų gamykline Mercedes komanda :D
Redagioras
IP: d695d18 | 09/11 16:28 Atsakyti
15 milijonų aišku ne pinigai, bet, kai nori dar baranką pasukiot, tai galima ir už tiek
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas