Vowlesas: „Albonas turėtų galvoti apie triumfavimą lenktynėse“

Vowlesas: „Albonas turėtų galvoti apie triumfavimą lenktynėse“
logo 2023 Rugsėjo 09 d. 12:30, Williams Racing

Alexanderis Albonas šį sezoną yra vienas iš labiausiai iš gerosios pusės stebinančių „Formulės-1“ lenktynininkų.

Su „Williams“ didelius žingsnius į priekį žengiantis tailandietis per pastarąsias 2 lenktynes iškovojo 10 taškų, užėmęs 8 ir 7 vietas.

Legendinės ekipos vadovas Jamesas Vowlesas teigė, kad Albonas artimiausiu metu gali galvoti net apie pergalę arba apie podiumą lenktynėse.

„Williams“ vadovas teigė: „Albonas turėtų galvoti apie triumfavimą lenktynėse bei podiumą. Jis turi didelį potencialą ir, tiesą sakant, jis nusipelno būti tokioje pozicijoje. Kas dar yra svarbu, kad jis yra nusiteikęs šiai kelionei su „Williams“, kol mes esame tame pačiame kelyje. Tai yra tobulas dabartinės situacijos apibūdinimas.

Jis yra lenktynininkas, kuris artėja prie savo karjeros pikos, jis turėtų būti susikoncentravęs į savo darbą su Dievo duotu talentu, kol jis dar jį turi.

Jeigu atsižvelgus į Fernando (Alonso), kuriam yra 42 metai, Albonas priešakyje dar turi 15 metų. Jis dar turi nemažai laiko. 

Aš būčiau nusivylęs, jeigu naujas komandos draugas ateitų ir sakytų: „Mane domina iškovoti tik vieną, kitą tašką per lenktynes.“ Taip niekas neturėtų galvoti. Visi turėtų būti susikoncentravę į pergales ir geriausius savo pasirodymus“, – ambicijų nestokojo šiais metais „Williams“ vadovo pareigas perėmęs J. Vowlesas. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218