VW sprendimas paaiškės lapkričio mėnesį

VW sprendimas paaiškės lapkričio mėnesį
logo 2021 Spalio 30 d. 11:39, Rupert Ganzer

Lapkričio mėnesį turėt būti priimtas galutinis sprendimas dėl „Volkswagen“ grupės prekinių ženklų dalyvavimo „Formulėje-1“.

Vokiečių leidinys „Bild“ kiek anksčiau skelbė, kad „Audi“ norėtų bendradarbiauti su „Williams“, o „Porsche“ tiekti variklius „McLaren“ komandai. Bet remiantis naujausia informacija, „Audi“ vis dėlto labiausiai norėtų pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su „Red Bull“.

Teigiama, kad VW nori, jog abu grupei priklausantys prekiniai ženklai dalyvautų F-1, o žalia šviesa projektams turėtų būti uždegta lapkričio mėnesį.

Tiek „Audi“, tiek „Porsche“ čempionate dalyvautų tik kaip variklių gamintojai. Tuo tarpu „Red Bull“ ir „McLaren“ nori išlikti ne visiškai priklausomos nuo gamintojų.

Manoma, kad nauji varikliai F-1 čempionate bus pradėti naudoti tik nuo 2026 metų. Nepaisant to, skelbiama, kad „Audi“ jau kurį laiką intensyviai dirba prie naujo projekto. O tai, kad pastarasis gamintojas yra siejamas su „Red Bull“ taip pat daugelio nestebima. Praeityje abi pusės buvo arti susitarimo, bet viskam koją pakišo prasidėjęs „dyzelgeitas“.

Tuo tarpu „McLaren“ palaiko gerus santykius su „Porsche“. Andreasas Seidlas, praeityje vadovavęs gamintojo lenktynių projektui, dabar vadovauja britų F-1 komandai. Vokietis iki šiol palaiko gerus santykius specialistais, su kuriais praeityje dirbo kartu tiek prie „Porsche“, tiek prie BMW projektų.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas