W. Weberis: M. Schumacherio sugrįžimas - kvailiausias dalykas, kurį jis galėjo padaryti (6)

W. Weberis: M. Schumacherio sugrįžimas - kvailiausias dalykas, kurį jis galėjo padaryti
logo Birželio 22 d. 20:51, Mercedes

Buvęs daugkartinio F-1 čempiono Michaelio Schumacherio vadybininkas Willi Weberis mano, kad vokiečio sugrįžimas į didįjį sportą 2010 m. buvo „kvailiausias dalykas, kurį jis galėjo padaryti“.

Minėtasis M. Schumacheris viso iškovojo 91 pergalę ir septynis kartus tapo čempionu. 2006 m. pabaigoje, kuomet atstovavo „Ferrari“ komandai, sportininkas paskelbė pasitraukiantis iš F-1.

Po kelerių metų buvęs kolega, Rossas Brawnas, sugebėjo įkalbėti M. Schumacherį sugrįžti į didįjį sportą ir atstovauti „Mercedes“ ekipai.

Daugelis, tame tarpe ir W. Weberis, bandė atkalbėti vokietį nuo tokio žingsnio. Bet M. Schumacheris paklausė savo širdies ir sutiko pasirašyti 3 metų trukmės sutartį.

Sugrįžęs M. Schumacheris galėjo pasigirti tik kartą iškovota prizinęe vieta 2012 m. Ispanijoje. Daugiau sportininkas nieko ypatingo taip ir nepademonstravo.

„Sakykime taip, tai buvo kvailiausias dalykas, kurį jis galėjo padaryti. Jis man tiesiog pasakė, kad jam nuobodu, todėl jis vėl nori lenktyniauti“, - pasakojo W. Weberis.

„Aš jam pasakiau: „Michaelį, ko tau dar reikia? Tu gali tik pralaimėti. Tu nebegali daugiau nugalėti. Tu jau iškovojai viską. Esi geriausias lenktynininkas pasaulyje. Stovi ant aukščiausio pakylos laiptelio koks tik egzistuoja. Dabar gali tik pralaimėti.“ Bet jis tiesiog nenorėjo klausytis.“

„Praleidęs daug metų F-1, aš nebenorėjau vėl pakuotis lagaminų, nenorėjau sėdėti lėktuve 24 valandas. Man tiesiog viso to buvo per daug. Pagalvojau apie tai ir pasakiau jam, kad neskrisiu su juo į etapus už Europos ribų, bet būsiu kartu su juo Europoje. Po kurio laiko jis man pasakė: „Willi, aš pagalvojau, darysiu viską pats.“ Aš jam tuomet atsakiau, kad tai dar viena klaida. Bet jis atrėžė: „Ne, ne, ne. Aš tai padarysiu. Jei nevyksi su manim, aš viską padarysiu pats.“

„Aš linkėjau jam visokeriopos sėkmės. Bet tuo pačiu žinojau kuo visa tai baigsis.“


Komentarai (6)
Perfekt Ok
IP: ad9836c | 06/25 09:57 Atsakyti
Geras sprendimas, tik kad komanda buksavo pirmus metus
Fernandoisfasterthanyou
IP: c6c56a3 | 06/24 21:11 Atsakyti
button_f1
06/23 08:46

Žvelgiant retrospektyviai bent jau buvo smagu stebėt fanų vartymasi, kodėl Rosbergas ir vėl jį aplenkė :D

Aišku, jo amžius ir pertrauka nuo sporto turbūt neturėjo jokios reikšmės? Na tai jau taip, gavo nuo Rosbergo, kuris gavo nuo Hamiltono, kuris lygiai su Alonso važiavo, abu gavo nuo Raikkoneno. Reziume Misha vidutiniokas.
Larensas
IP: 295408d | 06/23 11:55 Atsakyti
bmw v8
06/22 23:19

Monake laimėti pole gali tik stipriausi pilotai, pagarba 😉

ypač kai sustoja vidury trasos ir užblokuoja dar stipresnius. pagarba.
button_f1
IP: f48702b | 06/23 08:46 Atsakyti
Žvelgiant retrospektyviai bent jau buvo smagu stebėt fanų vartymasi, kodėl Rosbergas ir vėl jį aplenkė :D
bmw v8
IP: 59a066c | 06/22 23:19 Atsakyti
Monake laimėti pole gali tik stipriausi pilotai, pagarba 😉
fnatic
IP: 8960027 | 06/22 21:20 Atsakyti
Kvailas vadybininkėlis, kuris uždirbo nemažai iš šio vardo ir lyg žmonelė, taip ir neprileido jo pasižiūrėt į Schumacherį po tragedijos, nes turbūt žinojo kad kiaulė yra nemokės patylėt, o MS lyg ir draugu jį laikė.

O kalbant dėl rezultatų - iškovojo ir pole pozicija Monake. Dar prieš tai tam pačiam Monake aplenkė Alonso paskutiniuose posukiuose. Aišku tai buvo anuliuota, bet klasę vis dar parodydavo. Žinoma net ir patys geriausi atrodo kaip silpniausi, kai bolidas Mercedeso buvo tik parodija per tuos tris metus.

https://www.youtube.com/watch?v=RhemGJgwdpM

https://www.youtube.com/watch?v=0vWGz5WHKXI

O šiaip tas sugrįžimas buvu sutiktas šiltai ir niekas jo nekritikavo kad nėra rezultatų o gerbė, kad dar spardosi su grabu ir jaunimu beveik tam pačiam lygyje.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas