“Williams” aerodinamiką patikėjo buvusiai “Ferrari” specialistei (43)

“Williams” aerodinamiką patikėjo buvusiai “Ferrari” specialistei
logo 2003 Kovo 25 d. 14:33, f1-live
Darbai aerodinamikos srityje žiemą kol kas neduoda „Williams“ komandai norimų rezultatų. Skaičiavimai pasirodė esą klaidingi. Jau po pirmų bandymų šypsenų komandos narių veiduose nesimatė. Tačiau seras Frankas Williamsas priėmė į komandą 33-jų metų italę Antonia Terzi, kuri iki tol paskutinius 5 metus buvo dešiniąja „Ferrari“ aerodinamikos departamento vadovo Nicolas Tombazis ranka.
Pradėjusi dirbti „Williams“ komandoje, ji buvo viena iš atsakingų už aerodinamiką FW25 projekte ir tik prieš pat Australijos GP, atleidus kelis darbuotojus, buvo paskirta 40-ties darbuotojų departamento vadove. Šį skyrių per kelias sekančias savaites numatyta dar išplėsti. „Williams“ taip pat atlieka darbus, tobulindami aerodinamikos tunelį, kuris šiais metais dar nebus baigtas.
Gali atrodyti keistai, kad Antoniai Terzi patikėtas padalinys su visomis jo problemomis. Tačiau tai paaiškinama paprastai: Antonia dirbo, atlikdama visus skaičiavimus ir sugebėjo pateikti žymių pakeitimų jau Australijos GP. Patrickas Headas liko patenkintas, o ir pirmosios dvi lenktynės parodė optimistinius rezultatus. Pats P.Headas nebuvo Sepange, nes dalyvavo bolido tobulinimo darbuose, kas rodo komandos ketinimus kaip galima greičiau pagerinti FW25.
Komanda „Williams“ atliks bolido bandymus Jereze kovo 25-28 dienomis.


Komentarai (43)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
LoveNation99
| 07/14 22:08 Atsakyti
jeigu williams aerodinamika patobules tai jiems tik y 1 vieta
Jacques
| 03/30 20:13 Atsakyti
Butu dziugu,kad butu bent trys apylyges komandos kovojancios del titulo.
mindecool
| 03/27 11:01 Atsakyti
mes nugalesim :) Williams :P
Antilagas
| 03/27 00:22 Atsakyti
Moteris? Bet itale ir su patirtim.. Jei duoda teigiamus rezultatus tai valio. Sekmes "Williams"!
kalava
| 03/26 17:29 Atsakyti
Smagu būtų pagerėjimą matyti jau Brazilijos GP.
demonix
| 03/26 16:18 Atsakyti
:) aga niablogas pastebejimas frenk'i moteriske su "kiausiais"...
frenk
| 03/26 12:25 Atsakyti
Jei Ferrari dirbo aerodinamiko desiniaja ranka matyt moteriske "su kiausiais"
| 03/26 12:09 Atsakyti
Pirmosios dvi lenktynės parodė optimistinius rezultatus? Kazkaip nepanasu. Gal veliau ka nors nukopijuos nuo Ferrariu ir kaip nors istemps iki sezono pabaigos trecia vieta.
VitalijusA
| 03/26 10:05 Atsakyti
Kas del Hedo neatvykimo i Malaizija, tai akivaizdu, kad bicas issigando Azijos viruso ir galimu teroristu. Rado gera otmazke, mol, tobulinsime tacka. Zodziu, bailys.
Kas del moteriskes, tai, kiek girdejau, ji buvo priimta i Williamsus dar praeitais metais, tik tuo metu, anot "F-1 savaite", ji buvo labiau uzsiemusi savo mokslines disertacijos ruosimu aerodinamikos srityje. Tai, kad ji, galu gale, rado "laisvo laiko" pavadovauti, rodo, kad disertacija yra sekmingai apginta. Taigi, padek Dieve siai moteriskei praktikoje sekmingai pritaikyti moksluose igytas teorines zinias, nes Petrikas ir Frenkis moka tik kaltu ieskoti ir liezuviu pries zurnaliugas malti.
noname
| 03/26 08:44 Atsakyti
Boba ish ratu-ratam lengviau. Galbut Ferrari tai jau suprato :] Nu bwet gal ishtraux bobike Williamsus is duobes
×

TOP naujienos