„Williams“ atsisako patvirtinti pilotų porą 2021 m. sezonui (2)

„Williams“ atsisako patvirtinti pilotų porą 2021 m. sezonui
logo 2020 Spalio 23 d. 22:03, Williams

Laikinasis „Williams“ vadovas Simonas Robertsas nesutiko šiandien patvirtinti, kad kitais metais komandai toliau atstovaus George‘as Russellas ir Nicholas Latifi.

Dar liepos mėnesį „Williams“ komanda oficialiai paskelbė, kad jos garbę 2021 m. toliau gins minėti du sportininkai. Tačiau po kurio laiko komandą į savo rankas perėmė nauji investuotojai - „Dorilton Capital“. O Sergio Perezui tapus laisvu agentu, kilo abejonių dėl „Williams“ pilotų sudėties.

Šiandien vykusios spaudos konferencijos metu ekipos vadovas S. Robertsas nesutiko patvirtinti, kad G. Russellas ir N. Latifi po šio sezono liks komandoje.

„Aš neketinu apie tai kalbėti. „Dorlinton“ įsigijo komandą, tad tai, kas liečia pilotus, nepasikeitė“, - sakė S. Robertsas.

„Dabar sklinda tiek visokiausių gandų, spėlionių, neįtikėtina. Bet tai normalu. Tačiau mes apie tai nediskutuosime. Niekas nepasikeitė. Yra ne vienas pilotas, kuris ieškosi vietos kitų metų sezonui. „Dorlinton“ įsigijo komandą ir niekas nepasikeitė. Nieko daugiau negaliu pasakyti.“

„Nieko nekomentuosiu apie mūsų pilotus. Jie puikiai atlieka savo darbą. Sklinda tiek visokiausių kalbų, tad aš nenoriu pilti žibalo į ugnį. Kažkas, nepriklausomai nuo mano komentarų, vis tiek parašys tai, ką nori. Mes esame patenkinti. Stebėkime kas nutiks pilotų rinkoje.“

Paklaustas, ar komanda galėtų paneigti gandus patvirtindama, jog nesidomi S. Perezu, S. Robertsas vengė konkretaus atsakymo.

„Taip, turbūt galėtume. Bet mes nenorime komentuoti apie vieną ar kitą pilotą. Dabar visą savo dėmesį esame sutelkę ties šiuo lenktynių savaitgaliu. Kol kas neturime jokių naujienų. Turėjome jų daug šiandien ryte, nes pirmose treniruotės naudojome daug naujų detalių. Turime viskuo pasirūpinti, kad mūsų pilotai šeštadienį ir sekmadienį atsidurtų kuo geresnėse pozicijose.“


Komentarai (2)
Micius
IP: 15d615f | 10/25 09:04 Atsakyti
Latifis atrodo silpnokai, ir progreso ko tai nelabai matosi. Bus toks kaip Grožanas.
Black_Death
IP: a2ed4e2 | 10/24 06:48 Atsakyti
Gal kitais metais Robertas vel isbegs i aikstele?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas