„Williams“ dar neapsisprendė, kas pakeis N. Latifi

„Williams“ dar neapsisprendė, kas pakeis N. Latifi
logo Spalio 02 d. 12:33, Williams Racing

Williams“ komandos vadovas Jostas Capito paaiškino, kodėl komanda nutarė išsiskirti su Nicholasu Latifi, o taip pat pranešė, kad sprendimas dėl naujo lenktynininko dar nėra priimtas...

Jostas Capito: „Lenktynių savaitgalio Monzoje metu aš jau kalbėjau, kad Nicholasą smarkiai paveikė pernai metų Abu Dabio GP baigtis ir tai, kaip įvykiai klostėsi vėliau. Manau, kad rezultatai netenkina nė vienos pusės – nei jo pačio, nei komandos. Manau, kad po trejų metų bendradarbiavimo reikia paieškoti kitokių variantų ir tai bus teisinga tiek komandos, tiek ir lenktynininko atžvilgiu“.

Kartu J. Capito nėra pasirengęs pasakyti, kada „Williams“ apsispręs su naujo Alexo Albono komandos partnerio kandidatūra: „Manau, kad laiko mes turime, todėl bus neteisinga, jei aš paminėsiu terminus. Reikia pažiūrėti, kaip klostysis įvykiai ir kada ateis laikas, mes viską pranešime.

Yra keletas lenktynininkų, su kuriais mes galime bendradarbiauti kitais metas, vienas iš jų Nyckas de Vriesas. Taip pat mūsų sąraše, be abejo, yra ir Loganas Sargeantas, jis yra mūsų jaunimo programos narys ir mes jį palaikome. Jis puikiai tvarkosi su užduotimis „Formulėje-2“, nors tai yra jo debiutinis sezonas, bet jis nėra vienintelis mūsų mūsų kandidatų sąraše“.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2022 sezono taškai: 8
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas