„Williams“ išleidžia darbuotojus atostogų, pilotams mokės mažesnius atlyginimus (1)

„Williams“ išleidžia darbuotojus atostogų, pilotams mokės mažesnius atlyginimus
logo 2020 Balandžio 06 d. 16:27, Williams

Williams“ tapo antrąja komanda „Formulės-1“ čempionate, kuri nusprendė dalį darbuotojų išleisti atostogų, o pilotams mokėti mažesnius atlyginimus.

Praėjusią savaitę „McLaren“ paskelbė, kad pasinaudos Didžiosios Britanijos valdžios schema, kuri leidžia išleisti dalį darbuotojų atostogų ir mokėti jiems 80 proc. atlyginimą.

Šiandien „Williams“ paskelbė, kad seka varžovų pavyzdžių ir taip pat dalį darbuotojų išleidžia atostogų, o savo pilotams mokės mažesnius atlyginimus.

„Dėl COVID-19 situacijos, „Williams“ laikinai dalį darbuotojų išleis atostogų, taip imdamasi priemonių mažinti išlaidas. Šis periodas truks iki gegužės mėnesio. Tuo tarpu vadovaujančiam personalui bei pilotams atlyginimai bus sumažinti 20 procentų. Šiuos sprendimus priimti nebuvo lengva. Tačiau mūsų tikslas yra išsaugoti darbo vietas ir pasirūpinti, kad situacijai pagerėjus, darbuotojai galėtų grįžti ir tęsti savo darbus“, - teigiama komandos pranešime spaudai.“


Komentarai (1)
tribeca
| 04/06 18:52 Atsakyti
Auksciausio lygio inzinieriai, galetu koki automobili nesusijusi su pirma formule pakurti ar siaip kazka idomaus nuveikti mechanikos ir technologiju srityje, o dabar sedes atostogose kaip as ir rasines internete visokias nesamones...
×

TOP naujienos