„Williams“ jaučia atsarginių detalių deficitą (1)

„Williams“ jaučia atsarginių detalių deficitą
logo 2023 Rugsėjo 27 d. 13:31, WIlliams

Iki sezono pabaigos dar liko šeši etapai, tačiau „Williams“ komanda jau dabar jaučia atsarginių detalių deficitą dėl labai dažnų avarijų, į kurias iš esmės patenka tik Loganas Sargeantas. Ypač aštri problema yra su priekiniais sparnais, apie tai po finišo Japonijoje kalbėjo komandos vyriausiasis lenktynių inžinierius Dave'as Robsonas.

„Mes dabar naudojame anksčiau paruoštas atsargines detales, bet kai jos užsibaigs, tai į bolidus teks montuoti senos specifikacijos dalis, - kalbėjo D. Robsonas. - Atsarginių detalių logistika ir transportavimas į kai kuriuos išvažiuojamuosius etapus užduotį apsunkina dar smarkiau“.

Žurnalui „Auto Motor und Sport“ „Williams“ vadovas Jamesas Vowlesas smulkiau paaiškino, su kuo susijęs atsarginių detalių trūkumas: „Mūsų gamybiniai pajėgumai yra tokio pačio lygio kaip ir prieš 20 metų. Komanda savo žinioje turi tik dvi krosnis, kuriose galima „kepti“ detales iš anglies pluošto.

Norint papildyti naujausios specifikacijos atsarginių detalių atsargas, mums reikės kreiptis į išorines kompanijas, o tai reikalauja laiko, resursų, pastangų ir tris kartus daugiau pinigų. Būtų kur kas efektyviau visas šiais lėšas investuoti į 2024 m. mašiną. Todėl jau dabar mums tenka montuoti ankstesnės specifikacijos detales, kai po dažnų avarijų iškyla tokia būtinybė“.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Alphas
IP: 6a11188 | 09/27 13:49 Atsakyti
Pasisekė Sergantui - dar padaužys ir netrukus gaus V8, vėliau V10 😅 Visi užpavydės 🤣
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0