„Williams“: L. Sargeantas nusipelnė sėsti už F-1 bolido vairo

„Williams“: L. Sargeantas nusipelnė sėsti už F-1 bolido vairo
logo 2022 Liepos 27 d. 18:09, Williams

Williams“ komandos vadovas Jostas Capito teigia, kad F-2 čempionate sėkmingai lenktyniaujantis Loganas Sargeantas nusipelnė sėsti už F-1 automobilio vairo, tad būtų logiška sportininkui suteikti galimybę tai padaryti laisvųjų treniruočių metu.

Amerikietis priklauso „Williams“ jaunųjų sportininkų programai, prie kurios prisijungė praėjusių metų gale.

Sportininkas šiemet sėkmingai debiutavo „Formulės-2“ čempionate, kuriame iškovojo dvi pergales ir dar du kartus lipo ant apdovanojimų pakylos.

Kadangi L. Sargeantas sėkmingai varžosi F-2 čempionate, jo pavardė atsidūrė sąraše sportininkų, kurie kitais metais „Williams“ ekipoje galėtų pakeisti Nicholasą Latifį.

J. Capito neslepia, jog komanda ketina suteikti amerikiečiui galimybę išbandyti F-1 bolidą treniruočių metu.

„Manau, kad suteikti jam išbandyti F-1 bolidą būtų logiškas sprendimas. Bet oficialiai to dar nepaskelbėme. Džiaugiamės, kad mūsų jaunų sportininkų programa kol kas sėkmingai dirba. Pastaruoju metu sulaukėme tikrai gerų rezultatų. Loganas nugalėjo paskutinėse dvejose lenktynėse ir iškovojo „pole“. Tad jis tikrai nusipelnė galimybės sėsti prie mūsų automobilio vairo“, - kalbėjo J. Capito.

Jei L. Sargeantas šiemet taps čempionu, pagal galiojančias taisykles, kitais metais jis nebegalės sugrįžti į F-2. Tad „Williams“ komanda turės rasti vietą savo sportininkų programos nariui.

„Tai būtų didžiulis galvos skausmas, ar ne? Nieko tokio, esu turėjęs ir didesnių. Žinoma, kad mes esame sužavėti. Žinote, tai jo pirmasis sezonas F-2 čempionate.“

„Nenorėjome jam sukelti spaudimo. Suteikėme jam laiko tobulėti. Mus nustebino tai, kaip greitai jis apsiprato prie naujo automobilio, padangų ir spėjo pademonstruoti gerus rezultatus. Jo Paul Ricarde iškovota „pole“ buvo tikrai įspūdinga. Esu įsitikinęs, kad vieną dieną jis tikrai lenktyniaus F-1.“

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2024 sezono taškai: 1
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332