„Williams“ lenktynininkai Las Vegase tikisi sėkmingų lenktynių

 „Williams“ lenktynininkai Las Vegase tikisi sėkmingų lenktynių
logo 2023 Lapkričio 14 d. 18:00, WilliamsF1

 „Williams“ pilotas Alexas Albonas tiki, jog jo atstovaujamai komandai lenktynės Las Vegase gali būti sėkmingos, kadangi ekipai tiks pati trasa.

„Tai trasa, kuri mums turėtų būti sėkminga ne tik dėl savo išplanavimo, bet ir dėl temperatūros. Kvalifikacija tikrai bus įdomi, kadangi visiems įdomu pamatyti, kaip tokioje temperatūroje veikia padangos. Tai nebus lengva, tačiau mums tokia situacija tinka labiau, nei kitoms komandoms.

Kalbant apie išdėstymą, tai yra gana paprasta trasa, kurią lengva išmokti. Tuo pačiu ji yra gana įdomi, kadangi turi daug kombinuotų posūkių. Tai iš esmės yra gerai, tačiau šioks toks iššūkis mūsų automobiliui. Tuo jau įsitikinome šiame sezone.

Taip pat manau, kad galime tikėtis gana daug lenkimų. Iš to, ką mačiau, laukia daug vietų, kur bus galimybė atlikti lenkimus“, - kalbėjo A. Albonas.

Optimistiškai nusiteikęs ir kitas „Williams“ pilotas Loganas Sargeantas, kuriam Las Vegaso GP bus trečiosios namų lenktynės šiame sezone.

„Mums nepadeda aukšta temperatūra, o Las Vegase laukia žemesnė temperatūra, todėl tikimės geresnių rezultatų.

Asmeniškai noriu ten sugrįžti, kadangi būdamas vaikas, daug kartų Las Vegase važinėjau kartingais. Anksčiau ten man visuomet sekdavosi gerai, todėl to tikiuosi ir šiais metais“, - sakė L. Sargeantas.  Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0