„Williams“ nedalyvaus Abu Dabyje vyksiančiuose bandymuose

„Williams“ nedalyvaus Abu Dabyje vyksiančiuose bandymuose
logo 2021 Lapkričio 02 d. 12:55, Williams

Williams“ nedalyvaus paskutiniuose šiemet bandymuose, kurie bus surengti pasibaigus sezonui Abu Dabyje. Komanda pripažįsta, kad 2022 m. sezoną pradės turėdama mažiau žinių apie naujas „Pirelli“ padangas nei kitos čempionato dalyvės.

Kaip ir kiekvienais metais, pasibaigus sezonui bus surengti naujokų bandymai. Šį kartą bus naudojami modifikuoti bolidai, pritaikyti didesnėms, 18 colių, „Pirelli“ padangoms.

„Williams“ komanda seniau buvo priėmusi sprendimą nemodifikuoti vieno iš savo bolidų, tad nedalyvavo šiemet vykusiuose „Pirelli“ bandymuose. Natūralu, kad dėl tos pačios priežasties ekipa negalės dalyvauti ir Abu Dabyje vyksiančiuose bandomuosiuose važiavimuose.

„Deja, bet metų gale mes nieko nedarysime. Mes nedalyvausime paskutiniuose bandymuose, nes neturime modifikuoto automobilio“, - sakė „Williams“ specialistas Dave‘as Robsonas.

„Kiek man žinoma, jei neturi modifikuoto automobilio, negali dalyvauti tokiuose bandymuose. Taigi, mūsų bandymuose nebus.“

Specialisto teigimu, komanda seniai priėmė sprendimą nemodifikuoti vieno iš savo bolidų dėl finansinių priežasčių. D. Robsonas viliasi, kad „Williams“ ekipai kitų metų pradžiose vis dėlto pavyks pasivyti varžovus.

„Mes žinome, kad turėdami modifikuotą bolidą būtume galėję dalyvauti bandymuose ir tai būtų buvę mums naudinga. Bet, deja, tuo metu, kai turėjome priimti sprendimą, tiesiog neturėjome tam resursų. Tas sprendimas buvo priimtas labai seniai, o dabar nieko nebegalime pakeisti.“

„Ką mes dėl to prarasime? Kitąmet vyksiančius bandomuosius važiavimus pradėsime turėdami mažiau žinių apie naujas padangas nei mūsų varžovai. Bet jeigu mums pavyks išvengti rimtesnių problemų, turėtume gana greitai juos pasivyti. Norėtume dalyvauti metų gale vyksiančiuose bandymuose, bet negalime.“

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2023 sezono taškai: 8
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas