“Williams” nesitiki pretenduoti kovoje dėl titulo (7)

logo 2001 Balandžio 16 d. 16:00
Nors Ralfas Schumacheris nugalėjo San Marino DP, tačiau komandos vadovas Frankas Williamsas nemano, kad komanda gali laimėti čempiono titulą šį sezoną.
“Mes tikėjomės laimėti vienerias, dvejas ar trejas lenktynes šį sezoną, ir tikriausiai tai pasieksime. Mes jau nugalėjome vieneriose, gal laimėsime ir dar dvejose iki metų pabaigos. Mūsų galimybes laimėti čemionų titulus labai mažos, tačiau nieko nėra neįmanomo”, - teigė F.Williamsas.

Komentarai (7)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Radames
| 04/25 23:24 Atsakyti
Williams-BMW - labai perspektyvi komanda, ir abu jos pilotai tikrai puikus. Montoya lenkia kaip klasishkai. O jis atsilieka nuo Ralfo tik del to, kad dar nespejo pakankamai isivazhiuoti. Juk kaip ne kaip tai tik jo pirmasis F-1 chempionatas. Uzhtai ar isivaizduojat kox jame slypi potencialas?:))) Zhodziu Williams-BMW rules!
| 04/19 15:07 Atsakyti
Manau, jog F. Williamsas pasikuklino, nes shi komanda gali ishkovoti daugiau pergaliu
| 04/19 11:27 Atsakyti
bmw-labai stipru
bbd-336
| 04/17 21:49 Atsakyti
Bet lenkia tai jis tikrai meistriskai ;)
Darius
| 04/16 23:27 Atsakyti
vafli, ka tu su tuo Montoya?:/ Ralf'as vis 2oda jam y kaulus tol'ka-tak :\\ Shiandie iki montoya'os problemos Ralf'as priesh kolumbiety pirmavo daugiau kaip puse minutes:/ ...ir toj pachioj Brazilijoj Ralf'as buvo pravazhiaves daug greitesnius ratus nei Montoya, nors tas ir buvo priekyje:/ Manau dar Montoya'i reik palaukt savo momento! Kol kas Ralfas nei kartelio nenusileido Montoya'i - visada Ralf'o laikai geresni, tiek Kvalifikacijoj, tiek Lenktynese... ir nereik nusvaigt:/ dar vos ne sekunde kai kur.......:P~
| 04/16 18:44 Atsakyti
NA nieko nepasakysi gerai chebra Draivina..!
| 04/16 16:59 Atsakyti
Nu Williamsas geriau zino, bet BMW tikrai kruta komanda, ypac Montoya.
×

TOP naujienos