„Williams“ paaiškino, kodėl nedalyvauja padangų bandymuose

„Williams“ paaiškino, kodėl nedalyvauja padangų bandymuose
logo 2021 Rugpjūčio 04 d. 18:28, Pirelli

Dar šio sezono pradžioje „Pirelli“ paskelbė 18 colių padangų bandymų grafiką, kuriame yra visos komandos, išskyrus „Williams“. Per etapą Vengrijoje britų komandos vyriausiasis inžinierius Dave'as Robsonas paaiškino, kad norint dalyvauti tokiuose padangų bandymuose, „Williams“ tam būtų reikėję adaptuoti seną bolidą, tačiau komanda tam neturėjo lėšų.

„Mes nedalyvausime finaliniuose 18 colių padangų bandymuose Abu Dabyje, - specialisto žodžius cituoja „Racefans“. - Idealiu atveju mums reikėtų perdaryti bolidą, bet daryti šį darbą reikia pradėti gana anksti, o kai mes priiminėjome šį sprendimą, tam neturėjome nei laiko, nei pinigų. Tokiu būdu, mes jau seniai atsisakėme dalyvauti padangų bandymuose ir šis sprendimas yra nepakeičiamas.

Kita vertus, mes iš „Pirelli“ gauname labai daug informacijos ir galime patys atlikinėti kito sezono padangų laboratorinius tyrimus. Nedalyvavimą bandymuose galima laikyti nedideliu mūsų trūkumu, bet aš tikiuosi, kad mes labai greitai šioje srityje pasivysime kitas komandas“.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2023 sezono taškai: 1
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392