„Williams“ padangos stipriai granuliavosi

„Williams“ padangos stipriai granuliavosi
logo 2023 Lapkričio 19 d. 18:44, Haas F1 Team

Abu „Williams“ sportininkai startavo pirmame dešimtuke Las Vegase, bet nei Alexas Albonas, nei Loganas Sargeantas negavo taškų. Komanda priežastimi įvardijo stiprų padangų granuliavimąsi distancijoje ir nesėkmingus saugos automobilio išvažiavimus.

Alexas Albonas (12 vieta): „Šiandien padangos smarkiai granuliavosi. Buvo sudėtinga, o saugos automobilio pasirodymas nepadėjo, nes tuo momentu dauguma pilotų atliko sustojimus neprarasdami pozicijų.

Tai buvo vienos iš tų lenktynių, kurias komandai reikės nuodugniai išanalizuoti. Iš pradžių viskas klostėsi neblogai, bet distancijos viduryje po saugos automobilio aš likau su senomis padangomis ir man teko kovoti su varžovais. Vietoje to, kad važiuočiau savo tempu, aš turėjau smarkiai atakuoti, o tai tik apsunkino situaciją.

Tačiau yra ir teigiamų šio savaitgalio momentų. Viskas buvo ne taip jau blogai, nors apmaudu, kad nepavyko uždirbti taškų. Mes tęsiame kovą dėl 7 vietos Konstruktorių taurės įskaitoje iki pat sezono pabaigos“.

Loganas Sargeantas (16 vieta): „Nemanau, kad mes ką nors darome neteisingai. Po pirmo rato mes užėmėme 5 ir 6 vietas, o tai ir buvo mūsų tikslas. Mes gerai nuvažiavome pirmą atkarpą, bet, kaip ir tikėjomės, kur kas greitesni bolidai pradėjo laimėti pozicijas.

Mes laikėmės savo strategijos ir perėjome prie kietųjų padangų, su kuriomis buvo numatyta važiuoti iki finišo. Mes užėmėme neblogas pozicijas, bet antras saugos automobilio išvažiavimas sunaikino bet kokius mūsų šansus. Mes neturėjome jokių variantų važiuoti į boksus naujų padangų komplekto.

Varžovai gavo pranašumą dėl padangų, bet aš stengiausi juos išlaikyti iki pat lenktynių pabaigos. Mes gana gerai padirbėjome šį savaitgalį ir laikėmės savo plano, bet mums paprasčiausiai nepasisekė“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332