„Williams“ pasirašė sutartį su L. Sargeantu

logo 2021 Spalio 22 d. 20:01, Williams

Williams“ paskelbė pasirašiusi sutartį su F-3 lenktynininku Loganu Sargeantu. Amerikietis tapo „Williams“ pilotų akademijos nariu.

Komandos vadovas Jostas Capito praėjusį mėnesį pažadėjo, kad „Williams“ iš esmės pertvarkys savo pilotų akademiją. Jis pridūrė, kad komandai reikia „rimtos ir tinkamos“ programos, kuri būtų „tikra jaunimo programa“.

L. Sargeantas yra pirmasis lenktynininkas, prisijungęs prie komandos akademijos nuo tada, kai J. Capito buvo paskirtas vadovauti ekipai, kuri nuo praėjusių metų priklauso amerikiečiams „Dorilton Capital“. O šiandien Ostine buvo paskelbta, kad L. Sargeantas prisijungia prie „Williams“ kaip „akademijos lenktynininkas“.

„Williams“ pranešime teigiama, kad 20-metis sportininkas dirbs simuliatoriuje ir padės tobulinti F-1 bolidą. Sutartis apibūdinama kaip ilgalaikė, tad L. Sargeantas galės įsitvirtinti „Williams“ komandoje.

2021 m. F-3 čempionate L. Sargeantas užėmė septintąją vietą, iškovojo keturias prizines vietas, įskaitant pergalę paskutiniame etape Sočyje.