„Williams“ pasirengę derėtis su „Audi“ (2)

„Williams“ pasirengę derėtis su „Audi“
logo Gegužės 12 d. 12:36, McLaren

Oficialiai paskelbus, kad du „Volkswagen Group“ prekės ženklai - „Audi“ ir „Porsche“ ateis į „Formulę-1“ nuo 2026 metų, pasklido kalbos, kad tarp potencialių „Audi“ partnerių yra minima „Williams“ komanda. Ekipos vadovas Jostas Capito neneigia jų susidomėjimo bendradarbiauti su „Audi“, tačiau sako, kad kalbėti apie ką nors konkretaus yra dar labai anksti.

Jostas Capito: „Kiekvienai F-1 komandai būtų labai įdomu bendradarbiauti su automobilių gamintoju. Jei kompanija iš tikrųjų priėmė sprendimą ateiti į „Formulę-1“, tai mes visada esame pasirengę surengti derybas.

Bet kol kas nėra patvirtintas naujasis motorų reglamentas nuo 2026 metų. Kiek žinau, „VW Group“ irgi to laukia ir nuo to priklausys jų planai. Manau, kad naujasis reglamentas bus patvirtintas per artimiausias kelias savaites ir tik po to bus aišku, ką reikia daryti toliau“.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2022 sezono taškai: 3
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau

Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Hat
IP: a1864ae | 05/13 05:39 Atsakyti
Wiljams jau seniai sedi gilioj duobej, o kazkada klestejo.Tos kalbos, is auksto, apie derybas, tipo , ajajai..mes tokie siokie , tiesiog juokas.
rasytojelis
IP: 85f0e13 | 05/12 12:53 Atsakyti
Šiaip tai manau, kad F-1 reikėtų dar vieną komandą priimti, nes jei bus 5 variklių tiekėjai, tai 11-12 komandų laisvai galėtų varžytis, ir tokie kaip Piastri gautų vietas ir nesėdėtų kaip reserve driver.
×

TOP naujienos