"Williams" pasiruošę įveikti "Ferrari" (27)

logo 2002 Kovo 23 d. 13:44
Malaizijoje "Williams" pilotai iškovojo pirmąją ir antrąją pozicijas. Tai buvo pirmasis BMW dublis "Formulėje-1". "Williams" paskutinį kartą iškovojusi dublį buvo 1996 metais.
"Williams" yra pasiruošę įveikti "Ferrari" ir Brazilijoje.
Ralfas Schumacheris teigė: "Aš tikiu, kad Brazilijoje mes vėl galime įveikti "Ferrari". Praeitais metais Juanas galėjo laimėti lenktynes, jei ne susidūrimas su Josu Verstappenu. Praeitą savaitę mes pagal pajėgumą buvome arčiau "Ferrari" negu prieš metus, kodėl Brazilijoje turėtų būti kitaip? Interlagos trasa puiki, nors ir nėra lengva surasti kompromisą, kaip nebūti lėtam posūkiuose ir tiesiosiose nestigtų greičio. Mes bandėme įvairius naujus aerodinaminius komponentus Barcelonoje, taigi aš optimistiškai nusiteikęs prieš Brazilijos GP."

Komentarai (27)
GO-1 reporteris
| 03/29 16:56 Atsakyti
Dėjau aš ant tų ferari,vis ferari,ferari atrodo nėra kitų komandų,wiljiemsai jeims dar parodys,kur jų vieta.Labai laukiu kvalifikacijos.
Tomaxx
| 03/29 09:48 Atsakyti
Williams bolidas pakankamai greitas,kad įveiktų Ferrari,bet ar dingo patikiumo problema.Nors Malaizijoje Ralfas su Montoya įrodė,kad yra pasiruošę kovoti.
TomasZem
| 03/26 10:48 Atsakyti
Ralfas neturi galimybiu aplenkti Montoya,o tuo labiau savo broli.Jei kas
ir gali laimeti Brazilijos GRANDPRIX ir
pasipriesinti Sumiui tai tik Montoya.
puska
| 03/25 11:03 Atsakyti
Noreti niekas nedraudzia, bet nemanau kad siais metais jie iveiks Ferrari Mes dar nemateme naujuju Ferrari F2002 bolidu Manau kad su jais Schumis ir Barichello irodys savo pranasuma
lopez
| 03/25 10:39 Atsakyti
as tai siaip uz huan pabla esu ir uz ju komanda nes kai mika iseja nebera uz ka sirgt nebent uz enrique bernoldi.manau kad ferrrari per daug keliasi ir tt.sis repartazas mane truputi diorgina nes nuotrauka zmogaus kuris is tikruju turetu tylet
'inercija'
| 03/25 09:47 Atsakyti
Jau greit bus metai kai sapnuose reguliariai smurtauju priesh Verstappena :))))) Vienintele panaceja - Williams pergale siuometiniame Brazilijos GP :))) O Ferrari arba viskas bus labai, labai gerai, arba...
| 03/24 23:29 Atsakyti
NA jai 'sergi' už komanda tai ir tikiesi kad ji ir Laimės.. ;) (BET tik laikas gali išspresti visus šiuos klausimus..!) (Ferrari - tikrai daug kuom rizikuos ši savaitgali..? , kitiems bus lengviau šiuo klausimu,,:)
Ramzes
| 03/24 17:14 Atsakyti
Nu Ferrari fanai kaip visuomet pavaro Ferrari 4ever MS laimes ir taip taliau juokinga matyti toki fanatizma, sutiksiu su af1 kad pirmieji gali buti Williams tik ne zhinau kas ish shios team pilotu, ogal kaip praeta karta ha... ir vel Ferrari gerbejai nervinsis, po to atsiprashinesis, zhinau buna pareina ir tokios paranojos, Ferrari mano manymu irgi gali laimet bet kuriuo atveju viena ish geriausiu komandu, shiaip kova bus rimta.
smally
| 03/24 14:08 Atsakyti
gal ir per daug keliasi bet sansu turi nes ferrari dar neapsisprende, kuri bolida ims.
smally
| 03/24 14:08 Atsakyti
gal ir per daug keliasi bet sansu turi nes ferrari dar neapsisprende, kuri bolida ims.
×

TOP naujienos