„Williams“ patvirtino kontraktus su A. Albonu ir N. Latifi (6)

„Williams“ patvirtino kontraktus su A. Albonu ir N. Latifi
logo Rugsėjo 08 d. 16:42, Williams

Williams“ komanda šiandien oficialiai patvirtino pilotų sudėtį 2022 metams – prie kanadiečio Nicholaso Latifi prisijungia tailandiečių kilmės Alexanderis Albonas, kuris į „Formulę-1“ sugrįžta po vienerių metų pertraukos.

„Williams“ vykdomasis direktorius Jostas Capito: „Jau šiandien galime patvirtinti lenktynininkų pavardes kitų metų sezonui, visi mes sveikiname prie mūsų prisijungusį Alexą, o tai pat komandoje liekantį Nicholasą.

Mums labai patinka mūsų naujoji sudėtis, nes abu sportininkai duos mums jaunystės ir patirties junginį – tai ne tik gerai tiks „Williams“ komandai, bet ir leis toliau žengti kitą žingsnį mūsų ekipos vystymui.

Alexas – vienas iš perspektyviausių jaunųjų pilotų, tačiau jis jau turi turiningą patirtį „Formulėje-1“, kurią gavo lenktyniaudamas „Red Bull“ sudėtyje. Jis jau ne kartą buvo užlipęs ant podiumo, o tai sako apie jo įgimtą greitį ir mes žinome, kad „Williams“ jis iš karto pasijus tarsi namuose.

Dabar mūsų komanda judės į priekį, darydama pažangą, nes su naujais investuotojais normalizavosi mūsų finansinė patirtis, o tai leidžia greičiau progresuoti. Kartu mes pasistengsime kuo geriau užbaigti šį sezoną ir jau dabar intensyviai rengiamės 2022 metams.

Alexas Albonas: „Esu labai sujaudintas ir su nekantrumu laukiu savo sugrįžimo į „Formulę-1“ kitais metais. Kai prarandi pagrindinio piloto vietą čempionate, tu nebūni įsitikinęs, kad turėsi progą sugrįžti, todėl esu dėkingas „Williams“ ir „Red Bull“ už tikėjimą manimi ir pagalbą sugrįžtant į F-1 starto lauką.

Buvo šaunu stebėti komandos pažangą šiais metais ir esu pasirengęs populiarinti „Williams“ prekės ženklą 2022 metais. Dabar kol kas esu atsarginis „Red Bull“ pilotas ir stengsiuosi padėti šiai komandai iškovoti čempionų titulą šiais metais“.

Williams Grand Prix Engineering Limited
Komanda: Williams Grand Prix Engineering Limited 2021 sezono taškai: 23
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW43B
Plačiau

Komentarai (6)
Zvejys
IP: f5d8a5e | 09/08 23:45 Atsakyti
Albon grizta - super!!!
Pavlikas_Marozov
IP: 764d25d | 09/08 21:22 Atsakyti
SmOg3R
09/08 20:55

Nevermind, pasirodo Red Bull nutraukė su juo sutartį vis dėl to, nežinojau.

Kad ten kažkaip ne visai taip, rašo kad dar turi clause kažkokį
A Red Bull spokesperson told F1.com: "We have released Alex to become a Williams Racing driver in 2022 but retain a relationship with him that includes future options."
SmOg3R
IP: df8f5ca | 09/08 20:55 Atsakyti
Nevermind, pasirodo Red Bull nutraukė su juo sutartį vis dėl to, nežinojau.
SmOg3R
IP: df8f5ca | 09/08 20:28 Atsakyti
Tiesą pasakius nustebino. Mersai eina vabank su Russelu? O ir be to kuom pakeis Lewisą kai eis į pensiją? Latifi? :DDD
SethFin
IP: 16a6914 | 09/08 17:56 Atsakyti
Bandant spėti galės su auksinio berniuko Hamiltono pamošniku Bottu visą sezoną kvalifikacijoje dėl patekimo į 2 sesija kovoti, o gonkėse turbūt išvysime Botto pergalę rikiuotėje su 0 taškų, nes sezone daugiau kartų finišuos 11 vietoje. Žodžiu varžysis abu ten kur ir priklauso jiems baigėsi nuolaidos.
Ndos
IP: 3a1ae70 | 09/08 17:54 Atsakyti
Super, manau tikrai vertas
×

TOP naujienos