„Williams“ pranešė apie nustatytus COVID-19 atvejus (1)

„Williams“ pranešė apie nustatytus COVID-19 atvejus
logo 2020 Lapkričio 07 d. 12:40, „Williams Racing“

Williams“ patvirtinto, kad po Portugalijoje ir Italijoje vykusių lenktynių atlikus įprastus testus buvo nustatyti keli užsikrėtimo COVID-19 atvejai. Nors detalesnės informacijos nepateikė, komanda užtikrino, kad buvo imtasi visų priemonių remiantis FIA nustatytomis gairėmis dėl tinkamos reakcijos į užsikrėtimo atvejus.

„Žmonių saugumas - vienareikšmiškai - mums yra prioritetas. Siekiant užtikrinti visų protokolo reikalavimų laikymąsi, keli mūsų lenktynių trasoje dirbantys komandos nariai izoliavosi dėl turėtų artimų kontaktų su žmonėmis, kuriems buvo nustatytas teigiamas testo rezultatas“, - buvo skelbiama pranešime spaudai.  

„Vadovaujantis mūsų vidiniu COVID-19 protokolu, keletas gamykloje dirbančių komandos narių pakeis susirgusiuosius kitą savaitgalį vyksiančiose Turkijos lenktynėse. Prašome supratimo dėl to, kad jokios papildomos informacijos suteikti negalime, tačiau norime padėkoti visiems savo komandos nariams ir jų šeimoms už daug iššūkių ir nepatogumų keliantį darbą ir paramą susiduriant su tokiomis neįprastomis aplinkybėmis.“ 

Nors jokios tapatybės nebuvo atskleistos, prieš kurį laiką buvo pasirodžiusi informacija, kad komandos piloto George'o Russello treneris Aleixas Casanovas turėjo silpnų kvėpavimo sistemos sutrikimų. 

Pranešama, kad Russellas turėjo kontaktą su savo treneriu Portugalijos trasoje, tačiau jaunajam britui atliktas testas buvo neigiamas ir jis galėjo lenktyniauti Imoloje, kur buvo per plauką nuo pirmųjų taškų savo karjeros F-1.

Taip pat naujausi FIA paskelbti duomenys identiikuoja, kad tarp nuo spalio 30 iki lapkričio 5 dienos atliktų 1781 testų - aštuoni buvo teigiami. Dėl privatumo federacija negalėjo komentuoti plačiau, bet patikino, kad tarp užsikrėtusiųjų nėra nė vieno lenktynininko. 


Komentarai (1)
ddt
IP: 21ec4ad | 11/07 14:14 Atsakyti
FIA pranešimai yra menkos vertės, nes jau buvo atvejų, kada pranešime minėtas "ne lenktynių personalas" buvo kaip sykis lenktynių personalas, ir netgi komandoje. Kitas momentas - Williams bent turi drąsos informuoti - ne taip, kaip RP - "ai čia biškį viduriuoja, bet per pusę pasaulio vis tiek atvažiavo į lenktynes. Nu bet nelenktyniaus. Kokia korona? Čia tik virškinimas. Bet.. Ai, čia taip, korona. Bet so what?". Apie ką FIA nepranešė. Nežinojo ar žinojo - antraeilis klausimas, kuris kelia abejonių dėl to "COVID-16 protokolo". Ai, šiame straipsnyje jau COVID-19 protokolas. Tobulėjam :)
×

TOP naujienos