„Williams“ pratęsė sutartį su L. Sargeantu

„Williams“ pratęsė sutartį su L. Sargeantu
logo 2023 Gruodžio 01 d. 19:35, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Williams“ oficialiai pranešė, jog pratęsė sutartį su šiais metais komandoje debiutavusiu Loganu Sargeantu. Su juo sudarytas dar vienerių metų kontraktas.

Debiutiniame sezone amerikietis susilaukė daug kritikos, o asmeninėje įskaitoje su viso labo vienu tašku liko paskutinis. Verta paminėti, kad vienintelį tašką pilotas iškovojo tada, kai diskvalifikacijos JAV GP sulaukė Lewisas Hamiltonas ir Charlesas Leclercas.

Nepaisant visko, „Williams“ nusprendė L. Sargeantui suteikti dar vieną šansą.

„Džiaugiuosi galėdamas pranešti, jog Loganas lieka mūsų komandoje ir kitame sezone. Jis patyrė didelį spaudimą, tačiau vis tiek parodė meistriškumą. Jis puikiai tinka mūsų ekipai. Pasitikime jo sugebėjimais ir tikime, kad kartu galime turėti sėkmingą artėjantį sezoną“, - sakė „Williams“ vadovas Jamesas Vowlesas.

„Tai buvo puiki kelionė su „Williams“ ir esu labai dėkingas, už tai, jog man suteikta galimybė tęsti darbą. Turime įdomių ateities planų, todėl nekantriai laukiu artėjančio sezono“, - kalbėjo L. Sargeantas.

Po to, kai oficialiai buvo pratęsta sutartis su L. Sargeantu, paaiškėjo, jog kitais metais nesikeis nei vienas iš šiuometinių F1 pilotų. L. Sargeanto komandos draugas ir toliau bus Alexas Albonas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821