„Williams“: R. Barrichello ir N. Hulkenbergas

logo 2009 Lapkričio 02 d. 13:13, LAT Photographic
Williams“ komanda šiandien oficialiai patvirtino, kad 2010 m. jos gretose lenktyniaus brazilas Rubensas Barrichello ir vokietis Nico Hulkenbergas. Ekipos sudėtis, lyginant su šiais metais, visiškai pasikeis.
„Rubenso pristatinėti nereikia. Jis ne tik labiausiai patyręs lenktynininkas „Formulėje-1“, bet ir aistringas bei talentingas, šiemet nuožmiai kovojęs dėl pilotų įskaitos čempiono titulo“, - taip sportininkų pristatymą pradėjo komandos vadovas Frankas Williamsas.
„Būdamas naujoku, Nico Hulkenbergas šiame sezone laimėjo GP2 čempionatą, o prieš tai laimėjo Europos „Formulės-3“ čempionate, „Formulės-Masters“, „A1 GP“ ir Vokietijos „Formulės-BMW“ pirmenybėse.“
„Nico Rosbergas ir Kazuki Nakajima lieka mūsų lenktynininkais iki 2009-ųjų pabaigos ir aš norėčiau pasinaudodamas šia galimybe padėkoti jiems už jį indėlį komandoje. Nico ir Kazuki atstovavo „AT&T Williams“ ir mūsų partnerius su atsidavimu, disciplina ir įgūdžiais. Mes linkime jiems visokeriopos sėkmės ateityje“, - pridūrė jis.
37 m. amžiaus R. Barrichello šiemet lenktyniavo „Brawn“ komandoje. Brazilas pirmenybėse surinko 77 taškus ir užėmė trečiąją vietą. Sportininkas jau yra startavęs 284 „Formulės-1“ lenktynėse ir pelnęs 11 pergalių.
22 m. amžiaus N. Hulkenbergas šiemet debiutavo GP2 čempionate ir iškart laimėjo šias pirmenybes, kartu pelnęs ir 5 pergales lenktynėse. Pernai jis tapo Europos „Formulės-3“ čempionu, 2006 m. pelnė devynias pergales „A1 GP“ pirmenybėse, o metais prieš tai triumfavo Vokietijos „Formulės-BMW“ serijoje.