„Williams“ sugrįš prie pradinės bolido versijos

„Williams“ sugrįš prie pradinės bolido versijos
logo 2013 Kovo 16 d. 15:28, LAT Photographic
Po prasto pasirodymo Australijoje vykusiose treniruotėse ir kvalifikacijoje „Williams“ technikos vadovas Mike‘as Coughlanas pareiškė, kad komanda turi grįžti prie pradinės bolido versijos.
Britų ekipai penktadienį ir šeštadienį sunkiai sekėsi greičiu prilygti varžovams. Tuo tarpu kvalifikacijoje tarp šešių lėčiausių sportininkų atsidūręs Pastoras Maldonado pareiškė, jog naująjį „Williams“ bolidą valdyti yra itin sunku.
„Filosofija tokia, jog turime grįžti į tą tašką, kuomet manėme, jog žengėme didelį žingsnį į priekį“, – sakė „Williams“ specialistas.
„Reiktų dar kartą įvertinti kryptis, kuriomis pasukome tobulindami savo bolidą. Viskas lyg ir paprasta. Turime grįžti prie pradinės bolido versijos.“
„Williams“ ekipa atsisakė kai kurių automobilio patobulinimų, kuriuos išbandė penktadienį vykusių laisvųjų treniruočių metu. M. Coughlano teigimu, yra keletas sričių, kuriose ekipa privalo pasitempti ir patobulėti.
„Yra keletas išmetimo sistemos aspektų. Ne viską taip paprasta sumodeliuoti ar išanalizuoti.“
„Mes pavėlavome į tą išmetimo sistemų žaidimą. Pripažinome, jog turime pasivyti varžovus toje srityje. Matome, kuria kryptimi turime judėti, kur esame geri ir kur dar turime pasivyti kitus.“
Nepaisant prasto pasirodymo Australijoje M. Coughlanas nemano, jog yra esminių problemų dėl kurių reiktų kardinaliai atnaujinti bolidą.
„Kol kas neturime esminių problemų. Yra pagrindas, kuris suveikė tikrai gerai. Taigi, manome, jog pasukome neteisinga kryptimi aerodinamikos arba kitose srityse.“
„Nemanome, jog reiktų tam tikrus dalykus sukurti iš naujo. Pasukome klaidinga kryptimi, tačiau mes sugrįšime.“


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778