„Williams“ svarsto M. Schumacherio kandidatūrą (9)

„Williams“ svarsto M. Schumacherio kandidatūrą
logo Spalio 05 d. 18:32, Haas / LAT Photo

Jau buvo skelbta, kad Singapūre „Haas“ komanda pradėjo derybas su Micku Schumacheriu dėl kontrakto pratęsimo 2023 metams. Tačiau jaunojo vokiečio paslaugomis domisi ir „Williams“ - komandos vadovas Jostas Capito patvirtino, kad Mickas yra kandidatų sąraše pakeiti Nicholasą Latifi.

Jostas Capito: „Mickas yra nusipelnęs pasilikti „Formulėje-1“. Pažiūrėsime, ar jis išliks, bet jis tikrai yra mūsų kandidatų sąraše. Būtų labai šaunu, jei už „Williams“ lenktyniautų sportininkas su Schumacherio pavarde. Mickas turi potencialą tapti labai geru „Formulės-1“ vairuotoju.

Jis F-1 važiuoja antrą sezoną ir jei pažiūrėsime į George'o Russello pavyzdį, tai jis taip pat antrais metais „Williams“ gana daug klysdavo, bet vėliau gerokai pasitempė. Į „Formulę-1“ yra sunku pereiti iš „Formulės-2“, kadangi čia kur kas sudėtingesni automobiliai, iš sportininko reikalaujama daugiau techninių žinių. Pilotui reikia duoti du metus priprasti, kad trečiais metais jis galėtų parodyti, ką sugeba“.

Be Schumacherio, „Williams“ dar svarsto Logano Sargeanto kandidatūrą, bet komanda neskuba su sprendimu.

„Loganas irgi įeina į mūsų sąrašą, nes jis – mūsų jaunimo programos dalyvis ir yra palaikomas komandos, - tęsė J. Capito. - Jis fantastiškai važiavo savo debiutiniame sezone F-2, bet jis nėra vienintelis kandidatas.

Mes turime laiko sprendimui priimti. Tokioje situacijoje būtų neteisinga nustatinėti kokius nors konkrečius terminus. Mes žiūrėsime, kaip vystosi situacija ir tinkamu momentu paskelbsime pranešimą“.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2022 sezono taškai: 8
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau
Mickas Schumacheris
Pilotas: Mickas Schumacheris 2022 sezono taškai: 12
Komanda: Haas Amžius: 23 m.
Plačiau


Komentarai (9)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Batka
IP: 95a7c2f | 10/06 12:40 Atsakyti
Mikuciui realiai dar iki to pacio stroliaus toloka …
Slick
IP: ef12fd6 | 10/05 23:45 Atsakyti
Šiemet Ferari pakankamai konkurencingi, bet neseniai buvo irgi nusiritę ten, kur jiems "nedera" būti. Apie jaunuolio lygį aš taip optimistiškai nekalbėčiau, kad netempia vidutiniokų lygio. Jei paanalizuosite Haas taktikas ir pasirinkimus lenktynių metu tai pamatysit kad ir jie pripjovė tiek grybo tam pačiam Šumiui, kad ojojoj. Manau jaunuolis Magnuseno lygį puikiai tempia. tik sezono pradžioje su taškais nepasisekė. Magnusenas irgi neberenka taškų. O Williams tai manau pakils anksčiau ar vėliau.
rasytojelis
IP: 85f0e13 | 10/05 23:04 Atsakyti
tech
10/05 22:45

Kad is pacios Williams likes tik pavadinimas. O is tu laiku , kai Schu... skaityti daugiau

Na čia šitas ciuvelis turi omenyje, kad ateityje kaip paralelė verstappeno sūnus važiuos už Mercedes ir dėl to jo niekas nekes :D, šiaip pats M.Schumacher nedaug trūko, kad būtų atsisėdęs į ta patį Williams, o ne į Ferrari.
tech
IP: c4754c7 | 10/05 22:45 Atsakyti
Zeto
10/05 19:04

Williams ir Schumacheris absoliuciai nederantys vardai.. Zinant, kad s... skaityti daugiau

Kad is pacios Williams likes tik pavadinimas. O is tu laiku , kai Schumis kovojo su Williams, abejoju ar isvis bent vienas zmogus likes :) tiesa, Schumio finansinis uznugaris kiek zinau nera labai patrauklus komandoms. Aisku jis ir pats toks sakykim silpnoko vidutinioko lygio, bent jau dabar. Williams patrauklesni Latifiai , bet tas tiek prastas, kad gal atsiras kuris tures kazkiek ir talento ir pinigu bagaza. :)
SFFC
IP: 3fb1920 | 10/05 21:12 Atsakyti
Zeto
10/05 21:05

Jusu tiesa, be abejo prisimenu. Ir atstovavo pakankamai gerai.. Bet Mi... skaityti daugiau

Na čia jau kitas klausimas, bet ir Williams ir Haas nėra tip komandos, bet garsios pavardės rinkodarai padeda
Zeto
IP: 7405d49 | 10/05 21:05 Atsakyti
SNFC
10/05 21:01

Zeto, ką jūs sakote, O kad R. Schumacher atstovabo šią komandą ja... skaityti daugiau

Jusu tiesa, be abejo prisimenu. Ir atstovavo pakankamai gerai.. Bet Mickas netempia net Ralfo lygio... na nebent tik paciu Williams dabartini
SNFC
IP: 3fb1920 | 10/05 21:01 Atsakyti
Zeto, ką jūs sakote, O kad R. Schumacher atstovabo šią komandą jau nebeprisimenate?
rasytojelis
IP: 85f0e13 | 10/05 19:20 Atsakyti
Zeto
10/05 19:04

Williams ir Schumacheris absoliuciai nederantys vardai.. Zinant, kad s... skaityti daugiau

Nu, kai Williamse važiavo visokie Maldonado, Latifi, Stroll, Sirotkin, tai Schumacher ne tai, kad negadins Williams vardo, bet galbūt net pakels į aukštesnį lygį.
Zeto
IP: 7405d49 | 10/05 19:04 Atsakyti
Williams ir Schumacheris absoliuciai nederantys vardai.. Zinant, kad senasis sumaheris bande pora titulu pavogti tiesiogiai istaranuodamas willliams pilotus (karta pavyko, karta ne), kazkaip keista, kai wliamsu atstovas sako, kad gerai atrodytu pilotas su tokia pavarde (cia irgi turbut didziausias koziris ka jis turi). Bet kitavertus, zinant, kad legendine komanda nusirito tiek, kad pramuse visus dugnus, nebestebina jokie ju zingsniai... Tikiuosi Frenkas "nesivartys grabe", jei taip nutiktu
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas