„Williams“ tikisi gauti taškų Majamyje

logo 2023 Gegužės 04 d. 14:11

Amerikietis Loganas Sargeantas su nekantrumu laukia lenktynių namų trasoje Majamyje. „Williams“ čia tikisi uždirbti taškų.

Komandos vyr. inžinierius Dave'as Robsonas: „Šįkart savaitgalis vyks pagal tradicinį tvarkaraštį, todėl mes turėsime daug laiko treniruotėse, kad galėtumėm padirbėti su bolido reguliavimais, o lenktynininkai turės laiko įvertinti pakeitimus lyginant su praėjusiais metais.

Po 2022 metų Majamyje atnaujintas asfaltas ir mums reikės įvertinti, kaip nauja danga paveiks padangų darbo efektyvumą. „Pirelli“ atvežė vidutinį padangų kietumo trejetą, kuris turėtų būti geru kompromisu tarp greičio kvalifikacijoje ir tempu lenktynėse.

Oro prognozė žada aukštą temperatūrą, tačiau su lietaus tikimybe, o karštas oras irgi turės įtakos padangų veiklos efektyvumui ir reikalaus tikslių mašinos reguliavimų. Be to, bolidų aušinimo sistema čia dirbs ant jos galimybių ribos.

Baku mūsų mašinos buvo pažeistos, bet komanda bazėje daug dirbo joms atstatyti ir paruošti reikiamą kiekį atsarginių detalių. Į Majamį mes atvažiavome gerai pasiruošę ir esame pasirengę šios greitos trasos iššūkiams, kur eismas vyks prieš laikrodžio rodyklę.

Majamis tapo puikia nauja trasa F-1 tvarkaraštyje ir namų lenktynėmis mūsų pilotui Loganui Sargeantui, kuris pirmą kartą lenktyniaus čia „Formulėje-1“. Amerikiečių publika Loganui tikrai suteiks didelį palaikymą ir duos papildomos motyvacijos, o mes pasistengsime sirgaliams parodyti puikų šou.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332