“Williams” tikisi gerų rezultatų (54)

“Williams” tikisi gerų rezultatų
logo 2003 Kovo 29 d. 11:42
Po labai sėkmingų bandymų Barselonoje „Williams“ ekipa tikisi parodyti visą savo potencialą Brazilijoje.
”Brazilijos GP man yra kaip „namų“ lenktynės. Tai arčiausias mano šaliai esantis žiedas ir labai malonu matyti ten tiek daug fanų iš Kolumbijos. Gerai pasirodėme Interlagose per paskutinius du metus, atrodo, ši trasa tinka mūsų važiuoklei. Pasistengiu pasiekti pergalę, kuri išslydo iš mano rankų 2001-ais, nors manau, kad tai bus sunki užduotis. Ši techniškai sunki trasa yra gera, bet jos danga gan grublėta, tad gerai sureguliuoti bolidą yra nelengva. Lenktyniavimą taip pat apsunkina važiavimas prieš laikrodžio rodyklę ir karštas oras, taigi bus sunku,“ – dalinosi savo nuomonę apie artėjančias lenktynes Juanas Pablo Montoya.
Jo partneris Ralfas Schumacheris pridūrė: „San Paulo žiedas turėtų tikti mūsų automobiliui labiau (nei Sepangas), ypač siaura vidinė trasos dalis (infield). Žinau, kad turiu padirbėti kvalifikacijoje, nes geriausiai sureguliuoti bolidą per trumpiausią laiką visada buvo mano privalumas. Svarbu gerai kvalifikuotis, nes pagal naujas taisykles labai daug gali nutikti lenktynėse. Negaliu visada tikėtis atkovoti tiek daug pozicijų lenktynių metu.”


Komentarai (54)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
JV_cool
| 04/02 12:56 Atsakyti
"Geriausiai sureguliuoti bolidą per trumpiausią laiką visada buvo mano privalumas". Si sezona dar neturejom galimybes pamatyti sio RS "talento".
Jacques
| 04/01 21:42 Atsakyti
midcool>kad Ferrari ziures y mclaren gala tai dar sutikciau,bet,kad y Williams tai jau ne.Willaims krizeje.
mapho
| 04/01 09:48 Atsakyti
krc NIEKO TIE wILLIAMS NELAIMES BA SUGES BOLIDAS AR DAR KAS nors nes dazniausai kai jie giriasi kad gerai pasiruose lenktynems nieko nesigauna .
N&K McLaren
| 03/31 18:40 Atsakyti
Reikia vaikams kazka sakyt savo lygi kelt nors zodziais
demonix
| 03/31 18:17 Atsakyti
Aga ir as labaij tikiuosi, ka R.S prades geriau vaziuot, ir bent jau pradedadnt lenktynes startuos desimtuke...Nes kazkaip jau labaij negraziai atrodo, kai kvalifikacijoje nepagrindiniam desimtuke, bei nesugebma finisuoti bent jau tasku zonoij :))) Ralfai ziurek pasitemk, nejaugi kolumbieciuj reiks vienam temti paskuij save komanda........ ? :)
SARUNAS
| 03/31 17:15 Atsakyti
kaikaras genys :)
SARUNAS
| 03/31 17:14 Atsakyti
AF1 tylek.
arturascec
| 03/31 13:11 Atsakyti
Cia yra zjb komanda
arturascec
| 03/31 13:10 Atsakyti
makabi, pasikasyk galva.
_makabi_
| 03/31 11:31 Atsakyti
abi tuos komandos mirusios
×

TOP naujienos