„Williams“ tikisi susirungti ne vien su „Haas“ (3)

„Williams“ tikisi susirungti ne vien su „Haas“
logo Balandžio 06 d. 13:56, Williams

Pastaruosius tris sezonus „Williams“ komanda užbaigė paskutinėje Konstruktorių taurės įskaitos vietoje, bet 2021 m. komandai pavyko kiek pasitempti – Bahreine išaiškėjo, kad FW43B bolidas yra greitesnis už „Haas“. „Williams“ ekipos vyr. lenktynių inžinierius Dave‘as Robsonas mano, kad šiais metais jie gali turėti šansą pakovoti ir su vidurinės grupės komandomis.

Dave‘as Robsonas: „Mes nesame taip toli nuo vidutiniokų. Žinoma, atsilikimas nėra toks mažas, kokio mes norime, bet norėtųsi, kad galėtumėm reguliariai kovoti šioje grupėje. „Alfa Romeo“ gerokai pasitempė lyginant su pernai, bet jei per artimiausias savaites mes sumažinsime nuo jų atsilikimą, tai galėsime kovoti vidurinėje grupėje“.

Atsakydamas į klausimą, ar galėjo būti „Alfa Romeo“ pažanga susijusi su naująją „Ferrari“ jėgaine, D. Robsonas sakė: „Sunku pasakyti. Gamyklinė komanda žengė įspūdingą žingsnį į priekį. Spėju, kad šis progresas nemaža dalimi susijęs ir su jėgos agregatu.

Įdomu, kad tai nėra smarkiai pastebima „Haas“ atveju, bet pas juos visiškai pasikeitė pilotų sudėtis, todėl nereikia skubėti su išvadomis. Neabejoju, kad „Ferrari“ jėgainė šiemet kur kas galingesnė, bet tiksliai negaliu įvertinti jų pažangos“.

Williams Grand Prix Engineering Limited
Komanda: Williams Grand Prix Engineering Limited 2021 sezono taškai: 0
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW43B
Plačiau

Komentarai (3)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas