„Williams“ užsiminė, kad G. Russellas išeis sezono viduryje

„Williams“ užsiminė, kad G. Russellas išeis sezono viduryje
logo 2021 Birželio 17 d. 12:21, Williams

Prasidedant Prancūzijos GP etapo savaitgaliui, daugėja gandų, susijusių su „Mercedes“. Jei tikėsime masinės informacijos priemonėmis, George'o Russello perėjimą į pasaulio čempionų ekipą reikėtų laikyti jau patvirtintu faktu. Teigiama, kad apie tai jau informuotas ir pats Russellas.

Tuo tarpu Valtteri Botto šansai pasilikti Braklyje įsikūrusioje komandoje po nesėkmingo šio sezono starto yra prilyginami nuliui, nors pats suomis mano, kad jis dar derėsis su „Mercedes“ dėl naujos sutarties liepos mėnesį.

TV kanalas RTL praneša, kad tikroji padėtis yra kiek kitokia. Spėjama, kad Prancūzijos GP metu „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas kalbėsis su Bottu, o per antrąjį etapą Spielberge (liepos 4 d.) praneš apie nauiją sprendimą.

Manoma, kad Valtteri šansai pasilikti „Mercedes“ sudėtyje bet kokiu atveju yra labai maži, o Štutgarto ekipa nori kuo greičiau viską nuspręsti, kad Bottas turėtų daugiau laiko naujai piloto vietai susirasti, kur jis galėtų pratęsti karjerą.

Bet apie ką kalbėtis Wolffui su Bottu, jei jau viskas nuspręsta? Labai didelė tikimybė, kad „Mercedes“ vadovas su suomiu aptarinės visai ne 2022 m. kontraktą, o derėsis dėl šio sezono antrosios pusės – komanda norėtų atleisti Bottą anksčiau sutartyje numatyto termino.

Apie tai byloja ir „Williams“ komandos vadovo Josto Capito žodžiai. Jis patvirtino, kad pertvarkymai komandoje gali įvykti dar sezono įkarštyje.

„Dabar mes neatmetame nė vieno varianto, - sakė J. Capito. - Įmanoma viskas. Bet geriau apie tai paklausti Toto, jis geriau viską žino. Nors mes tikimės, kad George'as pasiliks su mumis iki sezono pabaigos. Mes to norėtumėm. Visa kita yra tik paskalos.

Mes turime su Russellu galiojantį kontraktą. Bet žinote, kai būna noras, viską galima persiderėti. Mūsų santykiai su Wolffu labai geri, jis gali man skambinti nors ir naktį“.

Tačiau tokiu įvykių scenarijumi netiki 2016 m. pasaulio čempionas Nico Rosbergas.

„Didelis klausimas, ar Wolffas imsis tokios rokiruotės sezono viduryje, - kalbėjo N. Rosbergas. - Nors yra aišku, kad Russellas galiausiai atsidurs „Mercedes“, Toto tai nėra svarbus klausimas, kuriuo reikėtų užsiimti sezono įkarštyje. Jis yra pripratęs nuodugniai apgalvoti tokius dalykus, pasverti visus „už“ ir „prieš“ ir neskuba su sprendimu. Nemanau, kad jis dabar pakeis pilotus“.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2023 sezono taškai: 1
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau
Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2023 sezono taškai: 0
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau
Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2023 sezono taškai:
Komanda: Sauber Amžius: 33 m.
Plačiau
George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2023 sezono taškai:
Komanda: Mercedes Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392