„Williams“ vadovas įžvelgia progresą Sargeanto pasirodymuose

„Williams“ vadovas įžvelgia progresą Sargeanto pasirodymuose
logo 2023 Gegužės 15 d. 21:15, Williams Racing

F1 naujokas Loganas Sargeantas yra vienas iš dviejų lenktynininkų, kuris šiame sezone kol kas neiškovojo nei vieno taško.

Visgi „Williams“ komandos vadovas Jamesas Vowlesas liepia amerikiečiui nenukabinti nosies ir giria jį dėl plika akimi matomo progreso. 

„Loganas yra mūsų komandoje dėl to, nes jis greitas, jis gali gerai pasirodyti. Tačiau jam reikia pradėti kontroliuoti dalykus, švariau važiuoti. Baku jis du kartus pasiekė antrąją kvalifikacijos dalį. Tai yra stabilumas, kurio mes iš jo laukiam“, – naujoko pasirodymą Azerbaidžane išskyrė „Williams“ vadovas. 

„Aš jam jau sakiau, kad jis yra pakankamai greitas ir, kad antroje kvalifikacijos dalyje jis kauptų patirtį. Kuomet jis sukaups pakankamai patirties, jis pradės rodyti gerus rezultatus.

Iš lėto pamatysite, kad jis apsipras. Nesitikiu, kad jis važiuos taip greitai, kaip Alexas. Taip pat verta pastebėti, kad Loganas pastaruoju metu važiavo trasose, kuriose dar nebuvo važiavęs. 

Net ir Majamyje, kad ir koks nusivylęs jis buvo, tarp jo ir Alexo buvo tik trys dešimtosios sekundės pirmoje kvalifikacijos dalyje. Trys dešimtosios, taip arti viskas yra“, – teigė J. Vowlesas. 

Kitas „Williams“ lenktynininkas Alexanderis Albonas turėjo įkvepiančių pasirodymų šiame sezone, tačiau kol kas liko su 1 tašku. 

Po 5 etapų britų ekipa konstruktorių taurėje užima paskutinę, 10-ąją vietą. Albonas vienintelį tašką iškovojo pirmose sezono lenktynėse Bahreine. Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0