„Williams“: visuomet reikia dirbti atiduodant visas jėgas

„Williams“: visuomet reikia dirbti atiduodant visas jėgas
logo 2021 Rugpjūčio 02 d. 17:38, Williams

Vengrijoje „Williams“ pilotai finišavo aštuntoje ir devintoje vietose, tačiau dėl S. Vettelio diskvalifikacijos, jų uždirbtų taškų skaičius padidėjo net iki dešimties. George'as Russellas mano, kad tokio rezultato pavyko pasiekti vien todėl, kad komanda nenuleido rankų sunkiu periodu.

„Tai įrodo, kad niekada negalima pasiduoti, - G. Russellas sakė „RaceFans“. - Mes pasiekėme tokio rezultatų todėl, kad nenustojome kovoti, net po to, kaip 2019 m. beveik visada finišuodavome paskutiniais. Jei tada mes būtumėm nuleidę rankas, tai dabar, kai mes turime kur kas greitesnį bolidą, negalėtumėm atlikti darbo taip, kaip tai padarėme Vengrijoje. Tai reiškia, kad bet kokioje situacijoje kažko naujo išmoksti ir visada reikia dirbti atiduodant visas jėgas“.

Nicholas Latifi per Budapešto lenktynes kažkurį momentą užėmė trečiąją vietą, tačiau vėliau prarado kelias pozicijas...

Nicholas Latifi: „Užimdamas trečią vietą, žinojau, kad man pritrūks greičio, kad galėčiau palaikyti lyderių tempą, todėl susikaupiau ties darbu su padangomis, kad su tuo komplektu galėčiau pasiekti finišą. Lenktynių pabaigoje turėjau daug problemų su padangomis.

Nuo pat sezono pradžios komanda tobulino bolidą ir nuolat pretenduodavo uždirbti taškus. Šaunu, kad mes tai pagaliau padarėme. Asmeniškai aš patenkintas dėl komandos“.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2023 sezono taškai: 1
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau
Nicholas Latifi
Pilotas: Nicholas Latifi 2023 sezono taškai:
Komanda: Williams Amžius: 27 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392