„Williams“: žinojome, kad ši trasa mums tinka

„Williams“: žinojome, kad ši trasa mums tinka
logo 2023 Lapkričio 18 d. 16:55, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Las Vegase abu „Williams“ pilotai pasiekė kvalifikacijos finalą, o to nebuvo jau labai seniai, nuo 2016 metų: tada Valtteri Bottas Sočyje startavo iš antros pozicijos, o jo komandos kolega Felipe Massa – iš 4-tos vietos. Negana to, šiandieninis Logano Sargeanto 7-tas laikas – geriausias kvalifikacinis pasiekimas amerikiečių lenktynininkams „Formulėje-1“ per pastaruosius 36 metus: 1987 metais Detroite Eddy Cheeveris startavo šeštas.

Dėl baudos, kurią Las Vegase gavo Carlosas Sainzas, starto lauke taip pat stovės šeštoje pozicijoje, o Alexo Albono „Williams“ lenktynes pradės iš penktosios vietos.

Alexas Albonas: „Šiandien mes gerai susitvarkėme, žinojome, kad ši trasa mums gerai tinka, bet kai prasideda kova trasoje, visada būna baisoka, nes aplinkui labai daug triukšmo ir mes jaučiame spaudimą, todėl esu labai patenkintas tuo, kaip viskas susiklostė.

Visą savaitgalį turėjau problemų su stabdžiais ir po mano išlėkimo iš trasos trečioje treniruotėje man teko kažkiek persitvarkyti. Taip pat noriu padėkoti komandai už įdėtas pastangas, nes kvalifikacijoje mašina jau buvo sutvarkyta. Rytoj daug kas priklausys nuo padangų granuliavimosi lygio, nes toms mašinoms, kurioje šis reiškinys bus, lenktynių tempas sumažės apie pusantros sekundės kiekviename rate ir bet kuris galės tokį sportininką aplenkti.

Penktadienį mes irgi susidūrėme su padangų granuliavimusi, bet pakeitėme nemažai mašinos reguliavimų ir tikimės, kad lenktynėse su šia bėda susitvarkysime.

Žinoma, labai džiaugiuosi dėl Logano, ir po starto iš 5 ir 6 pozicijų, kuriose mes būsime po paskirtų baudų, mes privalome lenktynes sėkmingai nuvažiuoti iki pat finišo.

Loganas Sargeantas: „Šiandien pradedant trečia treniruote viskas buvo labai gerai. Labai džiaugiuosi, kad visose sesijose pavyko parodyti mūsų potencialą. Dar maloniau tai padaryti Las Vegase, nes mašina čia dirba išties puikiai.

Rodyti tokius rezultatus nėra paprasta ir šaunu, kad mes tai darėme visos kvalifikacijos metu, Šiandien buvo puiki diena „Williams“ komandai ir visi nusipelnė sveikinimų. Mes įtemptai dirbome, žinodami, kad turime gerus šansus, todėl iš karto griebėmės darbų.

Abi FW-45 mašinos startuos netoli nuo „pole“ ir tai yra svarbiausia. FW-45 greitis tiesiosiose kels rūpesčių varžovams ir mes pasistengsime išnaudoti šį pranašumą. Tikiuosi, kad ir ateityje galėsime rodyti tokius aukštus rezultatus“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332