WRC. Akropolio ralis: 1 diena

logo 2005 Birželio 25 d. 00:23, Automobile Club de Monaco
Po pirmosios Akropolio ralio dienos pirmauja „Citroen“ atstovas Sebastienas Loebas, tačiau jo persvara prieš varžovus jau gerokai mažesnė nei keletoje etapų prieš tai.
Prancūzas iškovojo pergales trijuose iš septynių penktadienį vykusių greičio ruožų. Nuo jo vos 6,6 sekundės atsiliekantis Marcusas Gronholmas, važiuojantis „Peugeot“ automobiliu, nugalėjo dviejuose greičio ruožuose. Beje, šis sportininkas vienu metu turėjo problemų su pavarų dėže.
Trečias ralyje kol kas yra S.Loebo komandos draugas veteranas Carlosas Sainzas. Jis nugalėjo viename iš greičio ruožų ir nuo lyderio atsilieka tik 14 sekundžių.
Vilčių nugalėti turi ir „Ford“ atstovas Toni Gardemeisteris, S.Loebui dabar pralaimintis 17,7 sekundės.
Ralyje dienos pradžioje, visų nuostabai, pirmavęs Mikko Hirvonenas pasibaigus dienai dėl pavarų dėžės gedimo nusirito į penktąją poziciją. Suomis nėra gamyklinės komandos narys ir važiuoja 2004 metų „Ford Focus“ automobiliu.
Su S.Loebu čempionate kovojančiam „Subaru“ lenktynininkui Petteriui Solbergui pirmoji Akropolio ralio diena virto košmaru. Antrajame greičio ruože jis nulėkė nuo kelio ir sulaužė bagažinės dangtį, o vėliau jis turėjo problemų su varančiuoju velenu. Dieną sportininkas baigė tik keturioliktas.