WRC. Atlaikęs J.-M. Latvalos spaudimą, Velso ralyje nugalėjo S. Ogier

logo 2018 Spalio 07 d. 18:46, Pexels

Atlaikęs „Toyota“ sportininko Jari-Matti Latvalos spaudimą, penktą kartą Velso ralyje nugalėjo „M-Sport“ komandos lenktynininkas Sebastienas Ogier.

Pirmoje dienos pusėje trumpam į pirmąją vietą buvo pakilęs minėtasis J.-M. Latvala, bet suomį vėliau aplenkė ir pirmą vietą susigrąžino S. Ogier. Po pietų sunkiai sustabdomas prancūzas atitrūko nuo suomio 10,6 sek. atstumu ir šventė pergalę Velso ralyje.

Antroje ir trečioje vietose finišavo du „Toyota“ komandos lenktynininkai - J.-M. Latvala ir Esapekka Lappi.

Prieš šį etapą nuo čempionato lyderio Thierry Neuville‘io, finišavusio penktoje vietoje, atsilikęs 23 taškais, dabar S. Ogier nuo belgo atsilieka tik septyniais.

Iki šeštadienio pietų tvirtai lyderio pozicijoje laikėsi ir situaciją kontroliavo „Toyota“ lenktynininkas Ottas Tanakas. Su techninėmis problemomis vakar susidūręs estas liko už pirmojo dešimtuko ribos ir dabar nuo čempionato lyderio atsilieka 21 tašku. O. Tanakas paskutiniame greičio ruože iškovojo papildomus keturis taškus.

T. Neuville‘is paskutinę ralio dieną aplenkė Andreasą Mikkelseną, Madsą Ostbergą ir finišavo penktoje vietoje.

WRC2 klasėje pergalę iškovojo aštuoniolikmetis Kalle Rovanpera. „Skoda“ automobiliu važiavęs sportininkas bendroje rezultatų lentelėje liko devintas.