WRC. Australijos ralį geriausiai pradėjo M. Ostbergas

WRC. Australijos ralį geriausiai pradėjo M. Ostbergas
logo 2018 Lapkričio 16 d. 19:13, Red Bull Content Pool / Getty Images

Australijos ralyje, sportininkams įveikus visus penktadienio greičio ruožus, į pirmąją vietą pakilo „Citroen“ sportininkas Madsas Ostbergas. Tuo tarpu dėl čempiono titulo kovojantis „Hyundai“ atstovas Thierry Neuville‘is susidūrė su problemomis ir prarado daug laiko.

M. Ostbergas pasinaudojo tuo, jog greičio ruožus turėjo pradėti paskutinis. Norvegas įveikęs visus penktadienio greičio ruožus pakilo į pirmą vietą ir 6,8 sek. lenkia antrą vietą užimantį komandos draugą Craigą Breeną ir 8,7 sek. „Toyota“ lenktynininką Jarį-Mattį Latvalą.

T. Neuville‘is vienu metu atkakliai kovojo su pagrindiniu varžovu Sebastienu Ogier ir viename iš greičio ruožų jį pranokęs beveik 2 sek. pakilo į septintą vietą. Bet vėliau belgas buvo išlėkęs už trasos ribų, o greičio ruožo finišą pasiekė su pradurta padanga. T. Neuville‘is varžovui S. Ogier prarado 40 sek. Nuo lyderio atsiliekantis daugiau nei minute ir užimantis dešimtą vietą, belgas šeštadienio greičio ruožus pradės pirmas.

„M-Sport“, norėdama padėti S. Ogier, naudojo komandinę taktiką. Elfynas Evansas ir Teemu Suninenas turėjo sulėtinti tempą tam, kad prancūzas galėtų pakilti į septintą vietą.

Minimalią galimybę iškovoti čempiono titulą turintis „Toyota“ lenktynininkas Ottas Tanakas kol kas užima penktą vietą ir nuo lyderio atsilieka 16,9 sek.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0