WRC. Australijos ralyje į priekį įsiveržė O. Tanakas

WRC. Australijos ralyje į priekį įsiveržė O. Tanakas
logo 2018 Lapkričio 17 d. 11:48, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Toyota“ lenktynininkas Ottas Tanakas pakilo į pirmąją vietą ir kol kas sėkmingai pirmauja Australijos ralyje. Tuo tarpu jo komandos draugas Jari-Matti Latvala nors ir užima antrą vietą, bet prarado daug laiko varžovams dėl permainingų oro sąlygų.

Šios dienos greičio ruožuose varžovams buvo sunku prilygti dviem minėtiems „Toyota“ sportininkams. Bet kai vėliau ėmė lyti, skirtumas tarp pirmos ir antros vietų išaugo iki 20 sek. O „Hyundai“ sportininkas Haydonas Paddonas atsilikimą nuo J.-M. Latvalos sumažino daugiau nei per pusę.

O. Tanakas dalį paskutinio dienos greičio ruožą įveikė kai dar danga buvo sausa, o likusią dalį, kai jau lijo lietus. Tuo tarpu J.-M. Latvalai nepasisekė. Suomiui įveikiant greičio ruožą visą laiką lijo. J.-M. Latvala iki tol turėjo 10 sek. persvarą prieš trečią vietą užimantį H. Paddoną. Bet įveikus paskutinį greičio ruožą suomio persvara sumažėjo iki 4 sek.

Vakar ralyje pirmavęs „Citroen“ atstovas Madsas Ostbergas nukrito į ketvirtą vietą ir nuo H. Paddono dabar atsilieka 20 sek.

Situacija tarp Sebastieno Ogier ir Thierry Neuville‘io nepasikeitė. Prancūzas vis dar lenkia belgą. Šeštą vietą užimantis S. Ogier nuo lyderio atsilieka 54 sek., o aštuntas T. Neuville‘is nuo O. Tanako atsilieka 2 minutes ir 35 sek.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0