WRC: „Citroen“ tęsia dominavimą Monte Karle

WRC: „Citroen“ tęsia dominavimą Monte Karle
logo 2007 Sausio 19 d. 20:58, DPPI
Penktadienį Monte Karlo ralyje neginčijamai dominavo „Citroen“ komandos lenktynininkai, vairuojantys naująjį ralio automobilį C4.
Prancūzų autogamintojo atstovai buvo greičiausi visuose dienos greičio ruožuose – Sebastienas Loebas ir Danielis Sordo pasidalino po tris geriausius rezultatus.
Jaunasis ispanas dieną pradėjo sparčiu patyrusio komandos lyderio vijimusi – trečiajame greičio ruože jis S.Loebą pranoko net 16,6 sekundės ir tuo metu nuo jo atsiliko tik 7,7 sekundės. Ketvirtajame ruože abiejų sportininkų pajėgumas buvo apylygis, o penktajame D.Sordo atkando dar 1,2 sekundės ir sumažino atsilikimą iki 6,6 sekundės.
Situacija kardinaliai pasikeitė šeštajame greičio ruože, kuriame ženkliai greitesnis buvo S.Loebas, kuris, nepaisant trumpo vizito už trasos ribų ir pažeistų keleivio pusės durelių, sugebėjo D.Sordo pranokti net 17,1 sekundės ir padidinti persvarą iki 23,7 sekundės. Likusiuose dviejuose ruožuose „Citroen“ lenktynininkai pasidalijo pergalėmis ir dieną baigė 25,2 sekundės atstumu vienas nuo kito.
„Viskas klostosi gerai. Dabar jau palaikome pastovų atstumą iki Dani, kurį tikimės išlaikyti ir rytoj“, - pasibaigus dienai teigė S.Loebas.
Pirmąkart po praėjusiais metais patirtos traumos – rankos lūžio – visą dieną lenktyniavęs prancūzas prisipažino, kad pavargęs vėl ėmė justi skausmą.
„Šiek tiek jaučiu skausmą, ypač ilgojo ruožo pabaigoje. Tačiau automobilis veikia gerai, galbūt aš tiesiog kiek pavargau“, - pridūrė triskart WRC čempionas.
Tarpusavyje besivaržę „Citroen“ sportininkai sugebėjo toli už savęs palikti visus kitus varžovus. Trečiąją vietą po penktadienio greičio ruožų užimantis Marcusas Gronholmas nuo ralyje pirmaujančio S.Loebo jau atsilieka 1 minutę ir 15,7 sekundės. Nepaisant to, „Ford“ lenktynininkas nepuolė dramatizuoti „Citroen“ sportininkų demonstruojamo greičio.
„Jie yra greiti, tačiau ne itin greiti. Prieš ralį suklydome rinkdamiesi padangas, mūsų pasirinkta sudėtis yra per minkšta“, - taip nesėkmės priežastį įvardino suomis.
„Šiuo metu esame vienu ar dviem žingsniais už jų, tačiau vis dar jaučiuosi užtikrintas dėl gero pasirodymo Švedijoje“, - pažymėjo jis.
Įnirtinga kova vyksta tarp ketvirtosios ir septintosios pozicijų. Šioje rikiuotės atkarpoje važiuojantys Chrisas Atkinsonas („Subaru“), Mikko Hirvonenas („Ford“), Toni Gardemeisteris („Mitsubishi“) ir Petteris Solbergas („Subaru“) sutelpa į 35,3 sekundžių tarpą. Beveik neabejotina, kad šeštadienį šių sportininkų pasiekti rezultatai sulauks daugiausiai sirgalių dėmesio.
Monte Karlo ralio rikiuotė po 8 greičio ruožų:
1. Sebastienas Loebas (Citroen) – 1h57:41.1.
2. Danielis Sordo (Citroen) – atsilieka 25.2.
3. Marcusas Gronholmas (Ford) – 1:15.7.
4. Chrisas Atkinsonas (Subaru) – 2:30.3.
5. Mikko Hirvonenas (Ford) – 2:47.5.
6. Toni Gardemeisteris (Mitsubishi) – 2:54.2.
7. Petteris Solbergas (Subaru) – 3:05.6.
8. Janas Kopecki (Skoda) – 3:45.5.
9. Jari-Matti Latvala (Ford) – 4:12.1.
10. Jeanas-Marie Cuoq (Peugeot) – 4:31.0.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778