WRC. Estijoje prasidėjusiame ralyje - du lyderiai

logo 2020 Rugsėjo 04 d. 22:10, Pixabay

Šį savaitgalį Estijoje prasidėjusiame ralyje pirmąją dieną į rikiuotės priekį pakilo identiškus laikus užfiksavę „M-Sport“ bei „Toyota“ lenktynininkai - Esapekka Lappi ir Sebastienas Ogier.

Antroje dienos pusėje sportininkai Tartu turėjo įveikti vos 1,28 km greičio ruožą. Daugkartinis čempionas S. Ogier pirmasis jį įveikė per 1 min. 17,0 sek. Tuo tarpu antrasis „Toyota“ komandos narys Elfynas Evansas nuo prancūzo atsiliko 0,6 sek.

Šių metų Monte Karlo ralio nugalėtojas Thierry Neuville‘is buvo pusantros sekundės lėtesnis ir dieną baigė tik dešimtoje vietoje.

Sėkmingai greičio ruože pasirodė vietos herojus, čempiono titulą ginantis, Ottas Tanakas. Estas liko trečias, nuo lyderių atsilikęs vos 0,1 sek.

Greičio ruože tokį patį rezultatą kaip S. Ogier užfiksavo E. Lappi, kuris su prancūzu dabar dalinasi pirmą ir antrą vietas.

WRC2 klasėje sėkmingai pasirodė lyderis Madsas Ostbergas. Norvegas bendroje rezultatų lentelėje liko šeštas. Pagrindinis jo varžovas Pontusas Tidemandas buvo tik 0,2 sek. lėtesnis ir pirmąjį greičio ruožą baigė septintas.

Estijos ralis bus tęsiamas rytoj. Sportininkai pirmąjį šeštadienio greičio ruožą Prangli pradės 07:40 val.