WRC. Estijos ralio lyderiu išlieka K. Rovanpera (1)

WRC. Estijos ralio lyderiu išlieka K. Rovanpera
logo Liepos 16 d. 22:09, Red Bull Content Pool

Sportininkams per dvi dienas įveikus devynis greičio ruožus, Estijos ralio lyderiu išlieka „Toyota“ komandos lenktynininkas Kalle Rovanpera, kuris artimiausią varžovą Craigą Breeną lenkia 8,5 sek.

K. Rovanpera šiandien buvo greičiausias penkiuose greičio ruožuose iš aštuonių. Jaunasis suomis paskutiniame greičio ruože C. Breeną pranoko 1,8 sek.

Ä® trečią vietą pakilęs „Hyundai“ atstovas Thierry Neuville‘is devintame greičio ruože Sebastieną Ogier, kuris užima ketvirtą vietą, pranoko 5,2 sek. Pastarieji du, kuriuos skiria 6 sek., nuo ralio lyderio K. Rovanperos jau atsilieka beveik minute.

FinišÄ… šiandien pasiekęs S. Ogier per daug nepergyveno, jog greičiu nusileido T. Neuville‘iui. Priešingai, prancÅ«zas pasidžiaugė, jog jam pavyko už savęs išlaikyti komandos draugą ir pagrindinį varžovą kovoje dėl čempiono titulo Elfyną Evansą, kuris užima penktą vietą.

Vakar buvęs trečias „M-Sport“ atstovas Teemu Suninenas šiandien neišvengė techninių problemų, bet sugebėjo dieną užbaigti šeštoje vietoje.

Nesėkmingai diena susiklostė vietos herojui Ottui Tanakui. Estas pradÅ«rė padangą trečiame greičio ruože. Vėliau, ketvirtame greičio ruože, atsidÅ«ręs už trasos ir pradÅ«ręs dar dvi padangas, sportininkas galų gale pasitraukė iš tolimesnės kovos.

Iš tolimesnės kovos buvo priverstas pasitraukti ir „Toyota“ lenktynininkas Takamoto Katsuta. Po vieno nesėkmingai pasibaigusio šuolio automobiliu, susižeidė japono šturmanas Danas Barrittas. Pastarasis atsidÅ«rė ligoninėje. Nors jam ir nebuvo nustatyta jokių rimtų traumų, gydytojai vis dėlto patarė sportininkui pailsėti. Tad tolimesnėje kovoje T. Katsuta ir jo šturmanas D. Barrittas nedalyvaus.


Komentarai (1)
ddt
IP: e609101 | 07/17 09:43 Atsakyti
Hyundai patys pripažino kad kažkur prigudravo su slėgiu padangose ar ratų geometrija, nes su padangų pradūrimais tokių problemų turėjo tik jie (išskyrus Breen'ą). Bet paskutiniai keli raliai truputį nuviliantys tuo, kiek per pirmą dieną išsieliminuoja WRC lenktynininkų (ypač keistai Estija atrodo, nei žiaurus nei sunkus ralis nei medžiai per arti trasos) ir po to kurie važiuoja turistiniu rėžimu iki kol neateina Power Stage...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas