WRC. Graikijoje surengtame ralyje - antroji K. Rovanperos pergalė

WRC. Graikijoje surengtame ralyje - antroji K. Rovanperos pergalė
logo Rugsėjo 12 d. 14:59, Jaanus Ree/Red Bull Content Pool

ŠÄ¯ savaitgalį Graikijoje vykusiame ralyje triumfavo ir antrąją pergalę sezone iškovojo „Toyota“ komandos lenktynininkas Kalle Rovanpera. O likusias dvi prizines vietas pasidalino Ottas Tanakas ir Sebastienas Ogier.

K. Rovanpera pirmavo ralyje tris dienas iš keturių. Tik ketvirtadienį, kuomet buvo surengtas pirmasis greičio ruožas, geriausią rezultatą užfiksavo ir pirma vieta džiaugėsi S. Ogier.

Vėliau ralio lyderiu tapęs K. Rovanpera buvo nesulaikomas. Sportininkas visą laiką didino persvarą prieš varžovus, o užfiksavęs geriausią rezultatą paskutiniame ralio greičio ruože, iškovojo maksimalų taškų kiekį - 30.

ŠÄ¯ savaitgalį problemų neišvengė „Hyundai“ atstovas Ottas Tanakas. Nepaisant visų nesklandumų, estui pavyko greičiu pranokti daugkartinį čempioną S. Ogier ir ralį Graikijoje užbaigti antroje vietoje.

ŠÄ¯ savaitgalį komandos draugui K. Rovanperai greičiu neprilygęs S. Ogier tenkinosi trečia vieta - pirmasis podiumas nuo Safario ralio. PrancÅ«zas taip pat paskutiniame greičio ruože iškovojo tris taškus, taip dar labiau padidindamas atotrÅ«kį nuo varžovų lenktynininkų įskaitoje. S. Ogier čempionate artimiausią varžovą lenkia 44 taškais. O per likusius etapus sportininkai dar galės iškovoti 90 taškų.

Sėkmė Graikijos ralyje nusisuko nuo Elfyno Evanso. Britas, turėjęs vilčių pakovoti dėl pergalės, penktadienį susidÅ«rė su techninėmis problemomis ir prarado daug laiko. Vienu metu buvęs 16-as, sportininkas vis dėlto sugebėjo ralį užbaigti šeštoje vietoje.

Problemų neišvengė bei daug laiko prarado ir Thierry Neuville‘is, kuris paskutinę ralio dieną sugebėjo pakilti iki aštuntos vietos ir iškovoti kelis svarbius taškus.

Priešingai nei belgui, ralis geriau susiklostė kitam „Hyundai“ lenktynininkui Dani Sordo. Nors ispanas greičiu ir neprilygo lyderiams, ralį Graikijoje baigė ketvirtoje vietoje. O stipriausiųjų penketuką užbaigė „M-Sport“ komandos atstovas Gusas Greensmithas.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas