WRC. Ispanijos ralyje - S. Loebo triumfas

WRC. Ispanijos ralyje - S. Loebo triumfas
logo 2018 Spalio 28 d. 15:06, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Citroen“ lenktynininkas Sebastienas Loebas triumfavo Ispanijoje vykusiame ralyje ir iškovojo pirmąją pergalę WRC čempionate nuo 2013 m. Tuo tarpu antroje vietoje finišavęs Sebastienas Ogier tapo nauju čempionato lyderiu.

Iki ralio pabaigos likus tik dviem greičio ruožams minėtus du sportininkus skyrė 7,1 sekundės. O kai sportininkai ruošÄ—si įveikti paskutinį greičio ruožą, skirtumas jau buvo sumažėjęs iki 3,6 sek.

S. Ogier nestokojo greičio ralio pabaigoje, bet S. Loebui pavyko atsilaikyti prieš varžovą ir įveikti jį 2,9 sek. persvara. Tai buvo devintoji daugkartinio WRC čempiono pergalė Ispanijos ralyje.

Pernai Ispanijos ralyje triumfavo taip pat „Citroen“ automobiliu važiavęs Chrisas Meeke‘as, o šiemet - S. Loeb. PrancÅ«zų komandai tai buvo pirmoji pergalė šiais metais.

Ralio metu sėkmingai rikiuote aukštyn kilo iki šiol čempionate pirmavęs Thierry Neuville‘is. Deja, belgui nepasisekė paskutiniame greičio ruože. Sportininkas paskutiniuose kilometruose pradÅ«rė padangą ir pralaimėjęs kovą Elfynui Evansui nukrito iš trečios vietos į ketvirtą.

Iki sezono pabaigos likus vos vienam etapui, S. Ogier prieš T. Neuville‘į pirmauja 3 taškais. Dar 20 taškų nuo lyderio atsilieka kurį laiką Ispanijos ralyje pirmavęs Ottas Tanakas.

Estas paskutiniame greičio ruože iškovojo papildomus penkis taškus, o pasinaudojęs tuo, jog į priekį jį praleido komandos draugas Jari-Matti Latvala, sportininkas Ispanijos ralį baigė šeštas.

WRC2 klasėje Kalle Rovanpera, įveikęs čempiono titulą iškovojusį Janą Kopecky, iškovojo antrą pergalę iš eilės. Tuo tarpu trumpam į ralį sugrįžęs Peteris Solbergas, važiavęs „VW Polo GTI R5“ automobiliu, WRC2 klasėje finišavo trečias.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0