WRC. Italijos ralyje pergalę išplėšė T. Neuville‘is

logo 2018 Birželio 10 d. 15:20, Pexels

„Hyundai“ komandos lenktynininkas Thierry Neuville‘is iškovojo pergalę šį savaitgalį Italijoje vykusiame ralyje, paskutiniame greičio ruože Sebastieną Ogier aplenkęs vos 0,7 sekundės.

Minėtasis prancūzas ilgą laiką pirmavo ralyje, bet T. Neuville‘is kiekviename greičio ruože vijosi lyderį. Prieš paskutinius sekmadienio greičio ruožus, du sportininkus skyrė tik 3,9 sek. T. Neuville‘is užfiksavo geriausius rezultatus keliuose greičio ruožuose, bet S. Ogier daugelyje jų liko antras. Iki finišo likus vienam greičio ruožui, S. Ogier persvara prieš belgą siekė vos 0,8 sek. Paskutiniuose ralio kilometruose T. Neuville‘is prancūzą pranoko 1,5 sek. ir iškovojo pergalę, o S. Ogier turėjo pasitenkinti antra vieta.

Italijoje belgas viso iškovojo 30 taškų ir lenktynininkų įskaitoje padidino persvarą prieš minėtąjį S. Ogier. Šiuos du sportininkus dabar skiria 27 taškai.

„Toyota“ lenktynininkas Esapekka Lappi Italijos ralį baigė trečias. Tai pirmoji suomio prizinė vieta iškovota šių metų WRC sezone.

Greičiausiųjų penketuką užbaigė antrasis „Hyundai“ lenktynininkas Haydenas Paddonas ir „Citroen“ atstovas Madsas Ostbergas.

Italijoje vykusiame ralyje WRC2 klasėje triumfavo „Skoda“ automobiliu važiavęs Janas Kopecky.