WRC. J.-M. Latvala nugalėjo Australijos ralyje, S. Ogier šeštą kartą tapo čempionu

WRC. J.-M. Latvala nugalėjo Australijos ralyje, S. Ogier šeštą kartą tapo čempionu
logo 2018 Lapkričio 18 d. 09:40, Red Bull Content Pool / Getty Images

Paskutiniame sezono ralyje, vykusiame Australijoje, pergalę iškovojo „Toyota“ lenktynininkas Jari-Matti Latvala. Tuo tarpu „M-Sport“ atstovas Sebastienas Ogier šeštą kartą tapo WRC čempionu.

Įsiveržęs į priekį J.-M. Latvala žinojo, jog anksčiau ar vėliau turės į priekį praleisti dėl titulo kovojantį komandos draugą Ottą Tanaką. Vis dėlto suomiui to daryti neprireikė. Estas viename iš greičio ruožų kliudė medį ir incidento metu sugadino transmisiją.

Iki ralio pabaigos likus tik vienam greičio ruožui, L.-M. Latvala prieš „Hyundai“ atstovą Haydeną Paddoną pirmavo 32 sek. Nors suomis paskutiniame greičio ruože užfiksavo tik penktą rezultatą, to pakako pergalei iškovoti. L.-M. Latvalos pergalė taip pat padėjo jo atstovaujamai „Toyota“ komandai iškovoti čempionės titulą konstruktorių įskaitoje.

H. Paddonas Australijos ralį baigė antras, paskutinę dieną taip ir nesugebėjęs rimčiau pasipriešinti pagrindiniam varžovui. Sportininkas prizinę vietą Australijoje iškovojo antrus metus iš eilės.

Ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo penktadienį į pirmą vietą trumpam įsiveržęs „Citroen“ atstovas Madsas Ostbergas.

Ketvirtoje vietoje ralį užbaigė antrasis „Toyota“ komandos lenktynininkas Esapekka Lappi.

O. Tanako pergalės atveju S. Ogier, norėdamas tapti čempionu, Australijos ralį turėjo baigti šeštoje arba aukštesnėje vietoje. Bet iš kovos pasitraukus estui, o Thierry Neuville‘iui patyrus avariją, prancūzas be didesnio vargo finišavo penktas ir iškovojo šeštąjį čempiono titulą.

Australijos ralis buvo nesėkmingas ne tik minėtajam T. Neuville‘iui, bet ir jo atstovaujamai „Hyundai“ komandai. Belgas kovą dėl čempiono titulo pralaimėjo S. Ogier, o minėtoji ekipa konstruktorių įskaitoje nusileido „Toyota“ komandai.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0