WRC. „M-Sport“ pristatė 2017 m. „Ford Fiesta WRC“ automobilį

WRC. „M-Sport“ pristatė 2017 m. „Ford Fiesta WRC“ automobilį
logo 2016 Gruodžio 10 d. 00:59, M-Sport
Pasaulio ralio čempionato (WRC) dalyvė „M-Sport“ komanda oficialiai pristatė pagal 2017 m. techninį reglamentą sukurtą „Ford Fiesta WRC“ automobilį.
Ekipos atstovų teigimu, palyginus su automobiliu, kuris buvo naudotas šių metų WRC sezone, naujasis stipriai skiriasi. Pasak specialistų, ruošiantis naujam sezonui 95 proc. automobilio buvo sukurta pradedant nuo tuščio popieriaus lapo.
„M-Sport“ komandos vadovas Malcolmas Wilsonas įsitikinęs, kad ekipos specialistams pavyko sukurti ypatingą automobilį, kurį pilotuodami lenktynininkai galės kovoti dėl pergalių.
„Kitąmet prasidės nauja Pasaulio ralio čempionato eros pradžia. Tikiu, kad ruošiant naująjį „Ford Fiesta WRC“ automobilį mums pavyko sukurti kažką tikrai ypatingo“, – sakė M. Wilsonas.
„Man pačiam teko jį išbandyti. Tai vienas įspūdingiausių automobilių, kurį esame kada nors paruošę naujam WRC sezonui. Jį tikrai smagu pilotuoti. Jo skleidžiamas garsas – fantastiškas. O išvaizda tiesiog pritrenkianti.“
„Naująjį sezoną pradėsime tik su vienu tikslu galvoje – sugrįžti ant aukščiausio apdovanojimų pakylos laiptelio.“
Kol kas nėra aišku kas kitais metais atstovaus „M-Sport“ komandai ir pilotuos naujuosius „Ford Fiesta WRC“ automobilius. Juos jau spėjo išbandyti daugkartinis WRC čempionas Sebastienas Ogier ir Ottas Tanakas, kuris kitąmet gali sugrįžti į „M-Sport“ ekipą. Manoma, kad komandoje 2017 m. gali likti Ericas Camilli.
[gallery id=1227 rand=rand]


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621