WRC. Meksikos ralyje antrąją pergalę sezone iškovojo S. Ogier

logo 2019 Kovo 10 d. 22:02, Unsplash

„Citroen“ lenktynininkas Sebastienas Ogier triumfavo šį savaitgalį Meksikoje vykusiame ralyje. Tuo tarpu „Toyota“ atstovas Ottas Tanakas paskutinę dieną aplenkė Elfyną Evansą ir finišavo antras.

Prancūzas paskutinę ralio dieną pradėjo turėdamas 27 sek. persvarą prieš E. Evansą. O. Tanakas buvo greičiausias pirmuose dvejuose dienos greičio ruožuose ir pakilo į antrą vietą. Tuo metu estą nuo ralio lyderio skyrė 24,4 sek.

Paskutiniame ralio greičio ruože triumfavo S. Ogier. Iškovojęs maksimalų taškų skaičių, prancūzas nugalėjo Meksikos ralyje, antroje vietoje likusį O. Tanaką aplenkęs 30,2 sek. Tuo tarpu estas trečioje vietoje likusį E. Evansą pranoko beveik 20 sek. Pastaruosius du sportininkus vienu metu skyrė 7,2 sek. Bet prieš pradedant paskutinį greičio ruožą E. Evansui buvo skirta 10 sek. bauda už tai, kad sportininkas pavėlavo į startą.

Ketvirtoje vietoje Meksikos ralį baigė „Hyundai“ lenktynininkas Thierry Neuville‘is. Belgas paskutiniame greičio ruože užfiksavęs trečią rezultatą iškovojo papildomus tris taškus.

Stipriausiųjų penketuką užbaigė „Toyota“ lenktynininkas Krisas Meeke‘as. Pirmoje dienos pusėje važiavęs lėčiau ir taupęs padangas, paskutiniame greičio ruože sportininkas nusileido tik S. Ogier ir iškovojo papildomus keturis taškus.

Šeštoje vietoje ralį užbaigė vietos herojus Benito Guerra, nugalėjęs WRC2 klasėje.