WRC. Monte Karlo ralyje greičiausias O. Tanakas, T. Suninenas patyrė avariją (1)

WRC. Monte Karlo ralyje greičiausias O. Tanakas, T. Suninenas patyrė avariją
logo Sausio 21 d. 20:53, Red Bull Content Pool

„Hyundai“ lenktynininkas Ottas Tanakas sėkmingai pradėjo naują WRC sezoną. Estas buvo greičiausias pirmuose dvejuose greičio ruožuose ir po pirmosios varžybų dienos pirmauja Monte Karlo ralyje.

Prieš prasidedant pirmiesiems sezono važiavimams, daug buvo kalbama apie naujas padangas. Šiemet WRC dalyviams padangas tieks „Pirelli“, pakeitusi „Michelin“. Manoma, kad italų padangos stokoja sukibimo kai trasos danga yra šlapia arba apsnigusi. Tad kai kurie dalyviai atsargiai važiavo pirmuose greičio ruožuose, bet ne O. Tanakas, kuris šiandien buvo greičiausias.

Įveikus pirmuosius du greičio ruožus, nuo lyderio 3,3 sek. atsilieka ir kol kas antrą vietą užima „Toyota“ lenktynininkas Kalle Rovanpera, kuris 5 sek. lenkia komandos draugą Elfyną Evansą, esantį trečioje vietoje.

Dar prieš Monte Karlo ralį avariją bandymų metu patyrė Sebastienas Ogier. Tad prancūzas neturėjo galimybės ilgiau išbandyti naujas padangas. Ne itin sėkmingai sportininkui prasidėjo ir Monte Karlo ralis. S. Ogier šiandien susidūrė su stabdžių problemomis. Prancūzas po pirmųjų greičio ruožų užima penktą vietą ir mažiau nei sekunde atsilieka nuo „Hyundai“ atstovo Thierry Neuville‘io.

Šiandien labiausiai nepasisekė „M-Sport“ komandos sportininkui Teemu Suninenui. Suomis viename iš greičio ruožų patyrė avariją ir pasitraukė iš tolimesnės kovos.

1. Tanakas (Hyundai) 24:17.5
2. Rovanpera (Toyota) +3.3
3. Evansas (Toyota) +8.5
4. Neuville'is (Hyundai) +16
5. Ogier (Toyota) +16.9
6. Sordo (Hyundai) +42.7
7. Loubetas (2C Competition Hyundai) +1:07.8
8. Mikkelsenas (Škoda) +1:18.3
9. Fourmauxas (M-Sport Ford) +1:27.2
10. Greensmithas (M-Sport Ford) +1:30


Komentarai (1)
ddt
IP: 21ec4ad | 01/21 21:20 Atsakyti
Nežinau, aš kažkaip sunkiai tvardausi neužvažiavęs ant Katsuta. Kiek galima kalbėti apie "mokymasi"? Dar kokius du metus? Loubet, Formaux, na kas šituos vardus čia yra linksniavęs? Ir jie greitesni nei Taka... Tai apsisuka paskutiniuose SS2 metruose, tai tvoras išdaužo.. Sunninen'as atrodo vienintelis galėjo važiuot su Fordu (Katsuta gal geriau vistik nei Greensmith), bet vat velnias, pasirodo SS1'e buvo vienas kitas posūkis..
×

TOP naujienos