WRC. Monzos ralyje tęsiasi atkakli kova tarp S. Ogier ir E. Evanso

WRC. Monzos ralyje tęsiasi atkakli kova tarp S. Ogier ir E. Evanso
logo Lapkričio 20 d. 21:40, Jaanus Ree/Red Bull Content Pool

Monzos ralyje toliau tęsiasi atkakli kova dėl šių metų WRC čempiono titulo. Jei vakar po pirmų septynių greičio ruožų pirmavo „Toyota“ lenktynininkas Elfynas Evansas, tai šiandien į pirmąją vietą pakilo pastarojo komandos draugas ir čempionato lyderis Sebastienas Ogier. PrancÅ«zą, kuris varžovą lenkia vos 0,5 sek., nuo aštuntojo čempiono titulo skiria tik trys greičio ruožai.

S. Ogier paskutinį šios dienos greičio ruožą pradėjo nuo E. Evanso atsilikinėdamas 0,3 sek., bet pranoko jį 0,8 sek. ir dieną užbaigė pirmoje vietoje. Tai, jog tarp dviejų „Toyota“ lenktynininkų vyksta labai atkakli kova parodo ne tik mažas laiko skirtumas, bet ir tai, jog šiandien ralio lyderis buvo pasikeitęs penkis kartus.

Vakar buvęs trečias, šiandien „Hyundai“ atstovas Thierry Neuville‘is patyrė avariją ir prarado nemažai laiko, bet tęsią pasirodymą.

Paskutiniame šios dienos greičio ruože buvo greičiausi bÅ«tent „Hyundai“ komandos lenktynininkai. Geriausią rezultatą užfiksavęs Dani Sordo užima trečią vietą ir beveik puse minutės atsilieka nuo ralio lyderio. Tuo tarpu antrą rezultatą paskutiniame dienos greičio ruože užfiksavęs minėtasis T. Neuville‘is yra ketvirtas ir beveik 20 sek. atsilieka nuo komandos draugo.

Pirmame penketuke toliau išlieka jaunasis „Hyundai“ atstovas Oliveris Solbergas. Norvegas 17 sek. lenkia šeštoje vietoje esantį „Toyota“ atstovą Takamoto Katsutą, bet daugiau nei minute atsilieka nuo ralio lyderio.

Rezultatai po 13-os greičio ruožų:

  1. S. Ogier 2h13:27,2
  2. E. Evansas +0,5
  3. D. Sordo +27,4
  4. T. Neuville‘is +46,6
  5. O. Solbergas +1:21,2
  6. T. Katsuta +1:38,8
  7. T. Suninenas +2:17,1
  8. G. Greensmithas +2:24,8
  9. K. Rovanpera +3:39,1
  10. A. Crugnola +8:07,1

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas