WRC. Nesusitarusi su S. Ogier „Citreon“ traukiasi iš WRC (4)

WRC. Nesusitarusi su S. Ogier „Citreon“ traukiasi iš WRC
logo 2019 Lapkričio 20 d. 20:50, Citroen Racing

Nepavykus susitarti su daugkartiniu ralio čempionu Sebastienu Ogier, „Citroen“ šiandien netikėtai paskelbė pasitraukianti iš Pasaulio ralio čempionato (WRC).

Minėtasis S. Ogier ir Esapekka Lappi turėjo dar metus galiojančias sutartis. Bet prancūzas nusprendė anksčiau laiko nutraukti kontraktą su komanda.

„Sebastienui Ogier priėmus sprendimą palikti komandą, o ekipai praradus galimybę pasirašyti sutartį su aukščiausios klasės lenktynininku, „Citroen“ priėmė sprendimą trauktis iš čempionato“, - teigiama prancūzų automobilių gamintojo pranešime.

Jau kurį laiką kalbama, kad minėtasis S. Ogier kitais metais atstovaus „Toyota“ ekipai ir taps Elfyno Evanso bei Kalle Rovanpera komandos draugu. Tuo tarpu E. Lappi gali likti be lenktynininko vietos, jei nepavyks susitarti su „M-Sport“.

Paaiškėjus, kad PAS grupei priklausantys „Peugeot“ ir DS varžysis atitinkamai WEC ir „Formulės-E“ čempionatuose, ne taip seniai buvo skelbta, kad „Citroen“ iš čempionato trauksis po 2021 m. sezono. Bet gamintojo pasitraukimą iš WRC paspartino S. Ogier sprendimas.

„Sprendimą trauktis iš čempionato priėmėme po to, kai Sebastienas Ogier išreiškė norą palikti komandą. Žinoma, mes nenorėjome atsidurti tokioje situacijoje, bet neįsivaizduojame 2020 m. sezono be Sebastieno. Norėčiau padėkoti komandai už pademonstruotą aistrą ir įsipareigojimą. Dalis „Citroen“ DNR yra susijusi su ralio varžybomis. Didžiuojamės tuo, jog „Citroen“ yra vienas iš automobilių gamintojų, daugiausiai pasiekusių WRC čempionate - 102 pergalės ir 8 čempionų titulai“, - sakė „Citroen“ vadovė Linda Jackson.


Komentarai (4)
zonker logo rėmėjas
| 11/21 16:22
Sorry del off topic. Bet jeigu F1.lt ideda WRC naujienu, tai kodel to nepadarius ir su RallyCross'u? Manau RX yra artimesne F1 fanui nei tas pats WRC.
deluck
| 11/21 09:50
RBR
| 2019 Lapkričio 21 d. 08:19

Kad dar Ferrari bus :D

Kas is tos Ferrari. Dabar irgi yra ir iki pergaliu cepmionatuose - labai toli..
RBR
| 11/21 08:19
Lexxus
| 2019 Lapkričio 21 d. 08:00

Kartojasi LeMano istorija. Vėl tuoj vienas auto gamintojas kovos pats su savim ir laimės titulus.. Kai iš F1 išeis Renault su mersais, tada ateis Toyota visko laimėti.. ;)

Kad dar Ferrari bus :D
Lexxus
| 11/21 08:00
Kartojasi LeMano istorija. Vėl tuoj vienas auto gamintojas kovos pats su savim ir laimės titulus.. Kai iš F1 išeis Renault su mersais, tada ateis Toyota visko laimėti.. ;)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas