WRC. O. Tanakas išlieka Arktikos ralio lyderiu, S. Ogier patyrė avariją (1)

WRC. O. Tanakas išlieka Arktikos ralio lyderiu, S. Ogier patyrė avariją
logo Vasario 27 d. 21:27, Hyundai Motorsport

„Hyundai“ lenktynininkas Ottas Tanakas toliau sėkmingai pirmauja Suomijoje vykstančiame Arktikos ralyje. Tuo tarpu Sebastienas Ogier iki finišo likus vos keliems šimtams metrų patyrė avariją ir prarado daug laiko.

Antrasis „Hyundai“ lenktynininkas Thierry Neuville‘is liko nepatenkintas savo pasirodymu po vakar įveiktų pirmųjų greičio ruožų. Bet šiandien po pietų belgui greičio tikrai netrūko. Septintame greičio ruože sportininkas pakilo į trečią vietą, o aštuntame antrą vietą užimantį „Toyota“ atstovą Kallę Rovanperą pranoko 13,1 sek. ir dabar nuo jaunojo suomio atsilieka vos 1,8 sek.

T. Neuville‘is paskutiniame šios dienos greičio ruože artimiausią varžovą pranoko 12,3 sek.

Minėtasis K. Rovanpera buvo greičiausias septintame greičio ruože, bet dėl per daug nusidėvėjusių padangų prarado nemažai svarbaus laiko varžovams aštuntame greičio ruože.

Lyderio pozicijos neužleidžiantis O. Tanakas paskutiniame dienos greičio ruože liko antras. Iki ralio finišo likus tik dviem greičio ruožams, estas antrą vietą užimantį K. Rovanperą lenkia 24,1 sek.

Šiandien labiausiai nepasisekė „Toyota“ lenktynininkui S. Ogier. Prancūzas aštuntojo greičio ruožo paskutiniame posūkyje nesuvaldė automobilio ir išlėkęs už trasos ribų užstrigo sniego pusnyje. Galų gale S. Ogier ir jo šturmanui Julienui Ingrassiai pavyko pasiekti finišą, bet buvo prarasta 20 min.

Rezultatai po 8 greičio ruožų:

1. Tanakas (Hyundai) 1h43:32.1
2. Rovanpera (Toyota) +24.1
3. Neuville'is (Hyundai) +25.9
4. Breenas (Hyundai) +53.4
5. Evansas (Toyota) +1:03.5
6. Solbergas (Hyundai) +1:26.8
7. Katsuta (Toyota) +1:34.4
8. Suninenas (M-Sport Ford) +1:49.3
9. Greensmithas (M-Sport Ford) +3:01.8
10. Lappi (Volkswagen) +4:48.8


Komentarai (1)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas