WRC. O. Tanakas patyrė nesėkmę, S. Ogier tapo Velso ralio lyderiu

WRC. O. Tanakas patyrė nesėkmę, S. Ogier tapo Velso ralio lyderiu
logo 2018 Spalio 06 d. 20:42, Red Bull Content Pool / Getty Images

Ilgą laiką Velso ralyje dominavęs „Toyota“ lenktynininkas Ottas Tanakas susidūrė su techniniu gedimu ir pasitraukė iš tolimesnės kovos dėl pergalės. Po varžovo nesėkmės nauju Velso ralio lyderiu tapo čempiono titulą ginantis Sebastienas Ogier.

O. Tanako persvara vienu metu prieš S. Ogier siekė 42 sekundes. Situaciją kontroliavęs ir ketvirtos pergalės siekęs estas sustojo šešioliktame greičio ruože. Nors automobilis nebuvo apgadintas, „Toyota“ komandos vadovo Tommi Makineno teigimu, greičiausiai sugedo radiatorius, todėl sportininkas buvo priverstas sustoti. Manoma, kad O. Tanakas paskutiniame ralio greičio ruože dar bandys iškovoti papildomus penkis taškus.

Estui pasitraukus iš kovos dėl pergalės, ralio lyderiu tapo S. Ogier. Prancūzą ir antrą, trečią bei ketvirtą užimančius Esapekką Lappį, Jarį-Mattį Latvalą bei Craigą Breeną skiria tik 15 sekundžių.

Čempionato lyderis Thierry Neuville‘is, vienu metu buvęs antras, po klaidos viena iš greičio ruožų nukrito į devintą vietą. Jei paskutinę ralio dieną situacija rezultatų lentelėje nepasikeis, S. Ogier atsilikimas nuo T. Neuville‘io bus tik 2 taškai, o O. Tanakas nuo čempionato lyderio atsiliks 15 taškų.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0